Motor ariza , esp ariza lambasi ve titreme sorunu

Srdrzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi gunler herkese
aracimda esp ve motor arizasi aldim rolantide calisirken bin devir alti ve yuksek titreme yapiyor stop edip calistirdigimda
ise aracsadece motor arizasi veriyor gaza aldigimda esp yi de yakil titresimi arttiriyor yola ciktigimda ise duruma gore nornal suratleri goruyorum bazende 60 70 km gecemiyorum bilgi sahibi olup yardimci olabilicek kimse varsa bilgi verebilir mi tesekkur ederim .

caner.demirci.37

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam benim daha gecenlerde farkli sebeplerden hemen hemen ayni tepkiler aldim aracimdan gazi kokluyorum 3 devirin ustune cikamiyordu gaz pedali tepki vermiyordu motor arizasi ve birsuru ariza veriyordu servise goturdum aresleme arizasicikti bilgisayardan atesleme bobini bizulmus tek piston calismiyordu oda gucten kesiyordu bujileride de atesleme bobininide değustirdim eskisinden daha iyi gidiyor simdi. Diyeceğim bir ihtimal bu olabilir

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Srdrzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
isin.kotu tarafi en yakin yer 100 km aciksasi yola cikmayi gozum yemiyir bi sorunla karsilasirmiyim

caner.demirci.37

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende uzak bir yere goturdum araci riske girdim benimde 100 km civarindaydi cekici imkani varmi diye on bilgi edin

Srdrzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesekkur ederim 👍

b.arat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Atesleme bobini değişecek ve büyük ihtimal bujiler. Gecmis olsun.

Bu durum yüksek devirde pek hissedilmiyor. Ama düşük devirde araç yığılıp kalıyor. Atesleme bobini icin netten almanızı tavsiye ederim. Pahali bir parca.

caner.demirci.37

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
750 tl + 350 bujilere verdim orjinal parcalar bilgilerinize sunarim

Srdrzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorunun neyden kaybaklandigi hakkinda bilginiz var mi peki

kaanesr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Caner peki test yaptırdın mı. Bende de aynı sorun var 1 haftadır 2-3 tane usta ve yetkili servise gittim. 1. Silindir yeterli kompresörü başlamıyormuş. Motor üst kapak sökülüp bakılması lazım dedi. Daha sonra bugün gittiğim bir başla Ozel serviste ise deneme amaçlı ateşleme bobini (bujiler yeni) taktılar ama halen ekranda 1. Silindirde sorun gözüktü. Senbu testleri yaptırdın mı?konuyu açan arkadaş sende servise götürdün mü? 1 haftadır kafayı yiyeceğim. Lütfen cevap