Mosİp pÜtÜr sprey uygun fİyat

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Birisi kapatmış hepsini herhalde "temin edilemiyor" diyor :D

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Hepsiburada'dan geçen hafta almıştım Motip pütür sprey. Ben tekerlekleri sökerek yaptım. Çamurluk içindeki tüm kurumuş çamur artıklarını tel fırça ile temizledim. Ardından yıkadım. Kuruduktan sonra bu spreyi boyama yapar gibi sıktım. İlk anda sıkıldığı yer siyah renk alıyor. Ama daha sonra sıkılan sıvı genleşmeye başlayıp şişiyor. İlginç bişey. Süngerimsi bir hal alıyor. Yolda giderken çamurluk içinde taş çarpmalarının sesini engelleyen bir şey. Çünkü yumuşak bir hal aldı. Ama tekerlek sesi yalıtımı için ne kadar etkisi oldu öyle aman aman anlaşılan bir şey değil. Bana azaldı gibi geldi. Belki gerçekten belki de psikolojik olarak öyle geldi. :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Netice itibarı ile bir tabaka oluşturan bir ürün ve bu ürün gerçek mana da az dahi olsa ses konusunda artı sağlar ama eksisi olacağını sanmam bende alacağım nasip olursa. Bende belli başlı yerleri bu ürünle kaplayacağım artısı olacak eksisi olmayacak bir malzeme ;) hatta yedek lastik konan yerler bile bu ürünle kaplanmasından yanayım. Dedim gibi artısı olur ama eksisi asla olmayacak bir ürün.

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
1 kutu neye yetiyor? bana sanki tek bir davlunbaza zor yeter gibi geldi.