Mokka Enjoy 1.4t otomatik (1. Nesil) 2016 model

Çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar.Bildiğiniz üzere mokka enjoy donanımda aracımda standart olarak sunulan turuncu ekran sunuluyor.Bende artık güzel bir multimedya sistemine geçiş yapmayı düşünüyorum.Piyasada gerçekten çok fazla ürün ve satıcı var ve ben kime güveneceğimi şaşırdım.Pahalı olan en iyisidir kafasında asla değilim.Fakat çok ürün var ve bu ürünlerin ileride yazılımında kasma donma çalışmama gibi bir sorun olma olasılığını katınca istiyorum ki kaliteli ve başımı ağırtmayacak yazılımı gayet akıcı ve güzel bir navigasyon sistemi olsun.Tabiki android tabanlı olması tercihim arasında.Apple car play vs bunlar tabiki teferruat.Yani güzel bir akıcı sıkıntı çıkarmayan güzel konumlama yapan yazılımı sağlam olan tabi geri görüş kamerası destekleyen bir cihaz arayışı içerisindeyim.Sizlere danışmadan almak istemedim lütfen fikirlerinizi sunun.Akıl akıldan üstündür demişler.Teşekkürler

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Bu konuda bilinen markalar dışına çıkmamakta fayda var. Servis ağı geniş olan, sorunları çözülebilen cihazları tercih etmelisiniz.

Çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rica etsem marka model veya biraz daha açarmısınız?Benim pek bilgim yok bu konuda.Direkt olarak bir model yahut marka verirseniz sevinirim.Birde bu cihazı nerede taktıracağım.Biliyorum dışarda çok yer var fakat güvenilir olarak servis dışında pek biryer bildiğimi söyliyemeyeceğim.Marka olarak hangisi olabilir.Çıkma orjinal taksam ne gibi sonuçları olur.

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Cikma,orjinal,dediginiz fullerde olan orjinal,teypse onu baglaman cok zor olur ecusu var ayri. tanitilmasi gerekiyor araca bisuru skinti

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Ama necvox baya kullanilan bir urun tavsiye ederim

Çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ama necvox baya kullanilan bir urun tavsiye ederim
Bilgiler için teşekkür ederim öncelikle.Dediğiniz necvox sistemini serviste mi taktırmam gerekiyor.Zira fiyat bazında piyasaya oranla ne gibi değişiklikler var.Şöyle bir durumuda göz ardı edemiyorum mesela normal piyasada olan Tuning ci firmaya gittim.Bu ürün bozuldu benim muhattap bulamayacağım kesin.Adamlar asla kabul etmiyecek sorun olduğunda.Fakat serviste bu durumun böyle olmayıp sıkıntı olduğunda ilgili kişi bulabileceğim daha yüksek ihtimal.Burada benim baktığım bir ürünü paylaşsam necvox un reklam olur mu?Sizlerden fiyat hakkında da bilgi almış olurum.

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Paylasin bakalim

Çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam burada 3 tane ürün var.2 tane Necvox bir tane JVC.Necvoxların ikisinin arasındaki fiyat farkını nedeni nedir?Ayriyetten jvc ön konsola monte ediliyor heralde fakat fiyat olarak bayağı tuzlu.Sizin önermeniz doğrultusunda necvox markasındaki benim aracıma uyan bu iki ürünü paylaşıyorum.Diğer android markasız ürünleri paylaşma ihtiyacı duymadım siz bu tavsiyeyi verince.Beni aydınlatırsanız bu iki ürünün fiyat farkı nedenini ve hangisini tavsiye ettiğinizi sevinirim.Birde Platinium vs gibi etmenler varmış o konudada bilgim yok.Teşekkürler

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Alacaginiz,cihazin android olmasi sizin icin daha iyi olacaktir

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Mekadar butce ayirdiginizi,bilmiyorum ama android tercih edin