Mogaz

anulmustafa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Mogaz nasıldır katkılı mıdır. Yorumlarınızı bekliyorum. saygılar.

alper_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bildiğim kadarıyla Aygaz-Milangaz-Mogaz üçüde aynı...Yani katkılıdır diye düşünüyorum.

themaniac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer lpg kitinizi taktırdığınız günden itibaren katkılı lpg kullanıyorsanız sorun yok ama uzunca bir süre katkısız kullanıp motora kurum bağlattıktan sonra katkılı otogaz kullandığınızda katkı malzemeleri motorda bir çözünme yaratacak ve bazı arızalara yol açacaktır...katkılı otogaz kötü değildir uzunca bir süre kullanılan otogazdan sonra katkılı kullanmaktan kaçınınız

anulmustafa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ergaz Hakkında bilgisi olan fiyatı uygun geldi heryer 2,33 ergaz 2,09

anulmustafa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer lpg kitinizi taktırdığınız günden itibaren katkılı lpg kullanıyorsanız sorun yok ama uzunca bir süre katkısız kullanıp motora kurum bağlattıktan sonra katkılı otogaz kullandığınızda katkı malzemeleri motorda bir çözünme yaratacak ve bazı arızalara yol açacaktır...katkılı otogaz kötü değildir uzunca bir süre kullanılan otogazdan sonra katkılı kullanmaktan kaçınınız

Ben tam tersini yaptım aldıgım kişi katkılı kullanmış bende filtreyi değiştirdikten sonra Totale döndüm şimdi memnunum.

themaniac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıkıntı olmaz ama katkısız kullandıktan sonra tekrar katkılıya dönmemenizi tavsiye ederim