Modifiyeli Corsa D - TUV TÜRK Muayenesinden nasıl geçti :)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:good:

Cengiz abi demek istediğini çok iyi anlıyorum.Bu araba geçti benimki kesin geçer diye kıstas almak çok zor.Adamlar zaten kıllık yaparken kurala dayanarak üstüne geliyor.
Arkadaşın jantları standart ebat değil diyerek hafif kusur saysa idi kim ne diyebilirdi ki mesela?
Arkadaşın başına da geldi daha yeni.Direksiyonda "Momo" , "made in italy" yazıyor diye opel arması da olsa geçirmedi.Gitti orjinal direksiyon bularak geçirebildi aracı.
evet Emre tam bahsettiğim de bu modıfıye ıle alakalı bazı müsamağa ve ya kıllıklar tamamen muayeneyı yapanın o ankı psıkolojısı ıle dogru orantılı gecıp gecmeyecegı gorevlıye baglı en azından ben cok dıkkatlı gozlemleyıp bu kanıya vardım...

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
onubunu bilmem araba cok guzelmiş hosuma gitti cok :)

yanliz park sensorlerin rengi biraz bozmus ayni renk yapsaniz???

BluuBZeR0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önemli olan Muayeneden değil polisden geçmesi ;).. Bende geçtim hafif kusurlu olarak ama Polis affetmiyor :D

mjj_renegade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bağzı şeyler muayneyi yapanla alakalı olabilir ama adam bana kalkıp kardeşim bu aracın jantları neden siyah normalde gri olması lazım dediğinde boyatttım diyebilirim, yada bana yaylarımı sorunca tüv onayını çıkartırım, yani demem o ki sevgili arkadaşlar, adam size kıllık yaptığında elinizde koz varsa kullanın! Hemen teslim olmayın adamlara, kendilerini bişey zanneden çok var aralarında! Elimde koz vardı kullandım! Kurallar dışında da hareket edemezler sunuç itibariyle onu da hatırlayın!

CeyCeyX: Saol kardeş sana da yaptırırz istersen body kit falan uygun fiyata :) Bu arada o park sensörlerini bi boyatamadım valla haklısın :)

BluuBZeR0: Kardeş polis hiç birşey demedi bugüne kadar inan! Daha bir polis durdurup bu ne hal falan demedi yani! Umarım demez de :)

Son düzenleme:

Dance4life

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence bizim ülkemizde de modifiye araçlar için yasa çıkmalı.insanlar sıkıldı artık hem mod yapıo hem korkuo..amerikada belli bir sınıra kadar izin war ki malum o izin bile bizim ülke için çok fazla sayılır herneyse ayrıca adamlar polislerinide eğitiyorlar kaputu kaldırdığında şu filtre yasak bu bilmem ne die bilinçli konusuo bizim polisler gibi bişeyden anlamayan o günkü ruh haline ve ukalalığına kaderimizi bağladığımız insanlar değiller.

mjj_renegade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence bizim ülkemizde de modifiye araçlar için yasa çıkmalı.insanlar sıkıldı artık hem mod yapıo hem korkuo..amerikada belli bir sınıra kadar izin war ki malum o izin bile bizim ülke için çok fazla sayılır herneyse ayrıca adamlar polislerinide eğitiyorlar kaputu kaldırdığında şu filtre yasak bu bilmem ne die bilinçli konusuo bizim polisler gibi bişeyden anlamayan o günkü ruh haline ve ukalalığına kaderimizi bağladığımız insanlar değiller.

Evet kardeşim sana katılmakla bereber eklemek istediğim şu ki eğer bazı şeylere izin verilebilse inanıyorum ki Otomotiv sektörü de bundan olumlu etkilenecektir!

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben muayene ıstasyonuna gırdım arkdasımla bırlıkta ıkı arba komple karbon kapplma jantlar ıkı renk tavan sıyah ayna grı komple body kıt 4 eksoz yay en koyu cam fılmı arkdsımın arbasının kapıları yukarı kalkıyo vs fakat muayendekıler sadece cok guzel olmus dedıler pasalar gıbı gectım :) ama polıs hergun karsımda

sesa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın muayeneden geçmesi güzel, araçında çok şık. ama sanki tekerler küçük kalmış gibi, Sanki jantlar daha büyük olsa daha şık olacak gibi.