modifiye için arabanıza ne kadar para harcadınız?

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Tuning dedigin sey, saglam para ister... Dahada onemlisi p ara disinda birde onu yapabilecegin araba ister.... Yazan arkadaslarin hepsinin yaptigi olsa olsa ucundan kenarindan styling.... yani..... :)

yapiressami

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
* renkli cam filmi (amerikan çizilmez)
* kutu içi performans hava filtresi (green)
* mercekli optik farlar (hella)
* 8000k xenon aydınlatma (m-tec)
* spor stop lambaları
* komple body kit seti
* logosuz ön panjur
* performans son susturucu(sebring)
* 16' italyan marka jantlar
* 195-60-r16 michelin 4mevsim lastikler
* 2 adet korna orj. ferrari + 1 adet öküz :)
* cd-vcd çalar (sony 6800)
* 13 cm mitler x 4 (alpine)
* 5 kanal anfi (edison)
* 30 cm çift bobin subwofer (alphasonic)
* tam donanım beslemeli desi alarm
* ledli neon taban aydınlatma

1.5 yılda 6000 lirayı geçti....​

nakayama

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla ben hıcte ucundan kenarından yapmadım orj.corsa ıle yan yana koydugun zaman arada ucurumlar war..arabamda mod. uygun yapıcak bısey kalmadı cok cıddıyım bırsey kalmadı sunrofundan tut dwd ekrana kadar yaptım bunlar ıhtıyac olsada benım ıcın modıfıyedır..tek eksıyım tamponlar.fotolarım forumda var ac bak ucundan kenarından yapmadıgını anlarsınız.

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tuning dedigin sey, saglam para ister... Dahada onemlisi p ara disinda birde onu yapabilecegin araba ister.... Yazan arkadaslarin hepsinin yaptigi olsa olsa ucundan kenarindan styling.... yani..... :)

:( yanlış bir tanı bence araba değeriyle kullanılan parçaların yada yapılan işlemlerin parasının orantısını kurarsan harcanan paranın değerini anlayabilirsin

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com

çok iddalı ve küçümseyici konuşuyorsun....tuning demek 10 milyarlık arabaya 50 milyar harcayıp garip şekillere sokmak değildir...

ve buraya yazan arkadaşlarla birlikte arabalarını da küçümsüyorsun...

sende ne var kırmızı bi ferrarimi var?

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelimden memnunum tamamen performans için styling:D:D:D yaptım ve harcadığım paraya emin olun hiçbir firma bu performansı vermezdi...:D:D:D

masallah diyorum kendi kendime nazar deydirmeyim:D:D:D

nakayama

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sızın aracınız ne model bı foto yollarmısınız ıddalı konustunuz yoksa sız onno ustamısınız modıfıyecı yanı bu kadar ıdda ıle ole geldı bana

canercp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de yaklaşık 1.5 milyar harcamışımdır ama elime ne geçti? hiçbirşey sadece araçtan aldığım haz arttı
Şu an satılık ancak yaptığın modifiyeler satarken hiç para etmiyor. Hani bazı arkadaşlar şu kadar para harcandı diyip de aracını 6-7 milyar yüksek satmaya çalışıyor ya ben hiç öyle yüksek paralara satış olduğuna rastlamadım. Yani bence artık modifiye olayı boş iş. Bundan sonra araç sahibi olursam orjinal halde bineceğim. yapacağım tek şey xenon olacaktır.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjianl dışı
şimdilik sadece angel eyes 470 lira

aracın orjinali olarak çok para harcadık kapı koluydu torpido kapagı idi kaç takım lastikti onları zaten saymıyorum

çok yakında sağlam bi ses tessatı geliyor
mtec xenon kit 6000k
açık hava filtresi
superchip
-----------------------------

biraz daha ilerde jant emme manifoldu öne 2 spor koltuk döşemelerin deri-alcantara kaplanması ve tavanı alcantara kaplatmak

ne bilim biraz para olursa ve hevesim kaçmassa c20xe yi c20let ultra performansa çıkarmak

bu listedeki herseyi param olsa gözüm kapalı yaparım ama babam diyo olum parana yazık günah eski arabaa bu kadar para verilirmi

şimdi birazda haklı ama ne diyim gt ile aramızda sıkı bi bağ var ;)