modifiye astra j sedan

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: modifiye astra j sedan

adanada da var çift egzos beyaz sedan.yazın ben de yaptıracam.arabaya acayip yakışıyor

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu Edirneli olan aracı çok beğeniyorum ancak arabadan ziyade video çok çok güzel çekilmiş özenilmiş bir video..
Senin aracına gelince MAşALLAH cidden şık olmuş kardeşim tam ayarında kararında olmuş egzozlarda yakışmış ayrı bir agresif göstermiş aracı jantların kaç " bide nerden nasıl aldın onu söyleyebilirmisin kardeşim  032questn 032questn
Küçük bir tavsiye daha siyah araca kırmızı küçük dokunuşlar bence çok tatlı duruyor tabi golf özentiliğinden uzak bir dokunuş  ;)
Güle güle kullan 045thumbsup

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu arada sormadan edemeyecegim egzosları nerden ne kadara yaptırdınız?ben de yaptıracam.jantlar da 17 mi 18 inc mi?

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

maşallah aracınız muazzam duruyor. mutlu günlerde kullanın. severim böyle hafiften tek kaşı çatık arabaları.

ali0715

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bir siyah astra sedan sahibi olarak kopya mı çeksem acaba dedirten bir araba olmuş Allah nazarlardan korusun.

mstf33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar güzel yorumlarınız için hepinize ayrı ayrı cok teşekkür ederım. bı kaç arkadaş jant lastik ve egsoz ile soruları olmuş..
oncelıkle jantlar 18' zaten orjınalı 17 cok kollu jantlar vardı..19' takmadığıma cok pişmanım..cunku 18 bile kucuk duruyor.. mersinde buyuk bı jant lastık bayisinde orijinal jant lastikleri verip üzerine 800 tl fark ile bu jantları ve lastikleri aldım..  komple takımları takas etmiş olduk..orjinal opc değil ama ınanın sağlamlığına hayret ediyorum(maşallah).. 5 cm yaylar fk marka ama taktırdıgıma cok pişmanım.. en kısa zamanda eıbech marka yay alacam..cunku yaylar cok gevşedi araç iyice oturdu yolda en kucuk bı bozukluğu bıle hissediyorum..
egsozu mersinde yaptırdım.. el yapımıdır..ustası adanadaki meşhur şuayip in 15 yıllık kalfası..mersinde kendı yerini açtı..çift çıkışın ikiside aktif ve kumandalı 1100 tl..şahinler gibi abartılı yüksek bir ses yok ama başka marka arabaları kıskandıracak kadar güzel tok bir ses var..turbo motor sesi ile birlikte muhteşem oluyor..en kısa zamanda video eklicem..
aracın yakıt tüketimi ekranda 7.6 modifiye den once de aynıydı..sımdı de aynı..arabayı sakın kullanan birisi değilimdir..devirli kullanırım.. bazen gaz kesiciyi bile devreye sokacak kadar devirli kullanırım..

mstf33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cam filmi mevcut.. arabayı bayiden teslim almadan önce komple boya koruma..cam filmi ve kaput filmi uygulandı..

mstf33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

labz link' Alıntı:
Hoşgeldin mustafa araban tek tabi canlisini gördüğüm için biliyorum :) mersine geldik gorusemedik yahu
hacı sende mı burdaydın..hoşbulduk..görüşemedik vallahi..inanılmaz yoğun..

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Abi konuda yorum kirliliği olmaması adına özelden msj attım.

labz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben her zaman burdayım asıl sen nerelerdeydin :D