Minivan,Van &Panelvan Hangi Marka Model Yardım

Kamikaze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar kuzenim araç alıcak tercihi bana bıraktı bende siz arkadaşlardan yardım isteyeyim dedim başlıktada belirttiğim gibi doblo kango tarzı araçlar düşünüyoruz ama az yakar ve fiyatına değer araç arıyoruz fiyat aralığı 10.000-15.000 TL arası marka ve model önerilerinizi bekliyorum.

UuR__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doblo 1.3 Multıjet Dızel Kullanmıştık Yaklaşık 4 Sene Bız Aıle Aracı Olarak Kullandık Artı ve Eksılerını Solıym Sana Kararı sen ver

Kalkışlarda Sınıfının En Iyısı Gerçekten Seri , Hıc Bır Yokusu Yüklü veya Yüksüz 2. Vıteste Çıkmıyor :D , Benzınde Cımrı , Yüksek Devirde Gayet Iyı , Bıde Vırajlarda Sınıfının Dıger Araçlarına Göre Cok Savruluyor ( Ornek: Kangoo , Combo vs ) Yanı Karar Sende Ama Bu Fıyata Yınede Doblo Derım Şahsen

16-18 Mılyara Kadar Cıkabılırsen Doblo 2006 Multıjet Dynamıc Alabılırsın Yazın Zor Tabı Kışın Satmıştık Doblomuzu Henuz 50.000 Kmde 19 Mılyara Gıttı :D

Son düzenleme:

Kamikaze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doblo 1.3 Multıjet Dızel Kullanmıştık Yaklaşık 4 Sene Bız Aıle Aracı Olarak Kullandık Artı ve Eksılerını Solıym Sana Kararı sen ver

Kalkışlarda Sınıfının En Iyısı Gerçekten Seri , Hıc Bır Yokusu Yüklü veya Yüksüz 2. Vıteste Çıkmıyor :D , Benzınde Cımrı , Yüksek Devirde Gayet Iyı , Bıde Vırajlarda Sınıfının Dıger Araçlarına Göre Cok Savruluyor ( Ornek: Kangoo , Combo vs ) Yanı Karar Sende Ama Bu Fıyata Yınede Doblo Derım Şahsen

16-18 Mılyara Kadar Cıkabılırsen Doblo 2006 Multıjet Dynamıc Alabılırsın Yazın Zor Tabı Kışın Satmıştık Doblomuzu Henuz 50.000 Kmde 19 Mılyara Gıttı :D

Ben Hiç anlamam böle araçlardan ama işte eş dost çokk die kuzen bu işi üzerime ihale etti bende sizlerin deneyimlerini ona iletiyorum :D:D:d bakalım kararları ne olcak

UuR__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Hiç anlamam böle araçlardan ama işte eş dost çokk die kuzen bu işi üzerime ihale etti bende sizlerin deneyimlerini ona iletiyorum :D:D:d bakalım kararları ne olcak

Hayırlısı Olsun O Zaman Ben Opel Combo vs Kullanmadım Ama Dobloda Yazdıklarım Bır Bır Karşınıza Çıkar :D

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doblo yol tutmaz yokuş çıkmaz çıksa durmaz viraj dönmez rüzgarda savrulur frende yalpalar arkası makaslıdır sürekli hoplayıp zıplarsın konfor yoktur uzun yola çıkılmaz aile aracı olarak kullanılmaz iş güç arabasıdır yük taşınır mal taşınır şehir içinde kullanılır. Çünkü az yakar.

(bknz: Biz öyle yapıyoruz :D )

UuR__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doblo yol tutmaz yokuş çıkmaz çıksa durmaz viraj dönmez rüzgarda savrulur frende yalpalar arkası makaslıdır sürekli hoplayıp zıplarsın konfor yoktur uzun yola çıkılmaz aile aracı olarak kullanılmaz iş güç arabasıdır yük taşınır mal taşınır şehir içinde kullanılır. Çünkü az yakar.

(bknz: Biz öyle yapıyoruz :D )

Abi Açıklamana :D Katılıyorum Aynen Bız Napalım 4 Sene Kullandık Ama Allah Icın O Kadar Uzun Yol Yaptık Yolda Hiç Üzmedi Emektar Arabadır :D

Kamikaze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hmm ileteyim bu bilgilerii kesin kuzenee doblodan vazgectik madem ölee

pekiii kangolar nasıll hangi modelini önerirsinizzz

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alın Transit connect yüksek tavan, bakın keyfinize.Ben çok beğendim, taş gibi araç.Ayrıca rahat...

UuR__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alın Transit connect yüksek tavan, bakın keyfinize.Ben çok beğendim, taş gibi araç.Ayrıca rahat...

Motor Olarak Hıc Bı Farkları Yok , Sarsmada Aynılar , Yol Tutusu Dobloyla Aynı ( Berbat :D ) - Doblonun Multıjet Sayesınde Kalkısları Daha Seri

doblo dan vazgeçtiyseniz kango nun adını bile anmayın bence:D

+1145405050 :D