Mini onarımdan çamurluk tamiri

tolgajj10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar arabamda uzun zamandır gözüme takılan sıyrıklar çizikler vardı.(Fotoğraflar aşağıda) Bunları yaptırmak istiyorum. Kaskomda mini onarım paketi de var. Kayseri'deki autoking ile irtibata geçtim, bu sıyrıklara macun çekilmesi gerektiğini daha sonra boya yapılacağını söylediler. Yalnız sadece çamurluk halkası boyanacakmış, ve aracın 2 gün orda kalması gerekiyormuş. Benim aklıma yattı, siz ne dersiniz yaptırmanın sakıncası olur mu?

24340495.jpg

30573935.jpg

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eski aracıma aynısını yaptırmıştım Autoking'de. Özensiz, kalitelesiz işçilik.(Teslim alırken farketmemiştim ama sonra farkettim boyanın üzerinde kabarcık izleri vardı. En kötü boyacı daha iyi boyar eminim.) Söz verdiklerinden çok daha fazla bölgeyi macunlama ve boyama (Vectra C Elegance vardı, sol arka çamurluğun aynı yeri aynı miktarda aynı renk, bana da size söylediklerini söylemişlerdi. Sonra satarken sıkıntı çıktı neredeyse komple boyalı gibi çıktı çamurluk). Hatta renk farkının da hissedilmesi gibi durumlarla karşılaşmayı göze alıyorsanız yaptırın...

tolgajj10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam içimi kararttın,:cry:

Başka yorum yapacak arkadaş var mı, tavsiyeleriniz neler?

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen sene kayseri autoking e bıraktım tampondaki çiziklerin giderilmesi için aynı zamanda boya koruma yapılsın dedik aldığımızda boya koruma sonucu sanki kapı kolları plastik aksam solmuş gibi olmuş mini onarım hakkı kimi zaman baştan savma yapılabiliyor.

ahmet54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi güzel bi özel servis bulmanı tavsiye ederim, birebir ustaylada muhattab olman senin menfaatine

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kayseriye geleceksen bahar kaporta var kimse sorsan söylerler birde ordan fikir ve fiyat al.

tolgajj10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu tamir işlemini kaskodan yaptıracam ve ücretsiz oluyor. O yüzden autoking'den başka yer düşünmüyorum ve düşünemiyorum.:confused:

witan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben İzmir auto king te yaptırdım. Memnunum, sadece 1 ay sonraya randevu vermişlerdi.

TaZzMaNiA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya tanıdıgın olacak iyi iş yapsınlar yada servise yaptıracaksın benım aracımda da ilk resimdeki gibi yer vardı çizik serviste yaptırdım gayet memnunum ama o kadarcık yere 150 tl aldılar mini onarımdan yanı 2sini birden yapmazlar mını onarımla

kadett

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o işe girmeyin .
Ummadıgınız yerden beles diye haberiniz olmadan kesiveriyorlar kasgodan.
Artı işçilik hoş değil sürüm sürüm ...