Mini onarım

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar aracımın kaskosunun bitmesine 1.5 ay kaldı istanbula izne geldiğim icin aracımda sol arka çamurluk ucunda biraz göçük vardı onu yaptırayım dedim ve Auto King'i aradım anlaşmalarının yenilenmedigini söylediler ve ücret karşılığında yapılabileceğini beyan ettiler bende grupomayi aradım onlarda yenibisna da RS onarım mı öyle bir yerden bahsettiler açıkcası ismini yeni duydum burada daha önce hizmet alan arkadaslar var mı nasıl biryerdir  acaba alternatif bir yer önerebilecrginjz yer varsa onlarada açığım aracımın kaskosu düzenlemeden önceki full kasko

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Mini onarım

Sting link' Alıntı:
Arkadaslar aracımın kaskosunun bitmesine 1.5 ay kaldı istanbula izne geldiğim icin aracımda sol arka çamurluk ucunda biraz göçük vardı onu yaptırayım dedim ve Auto King'i aradım anlaşmalarının yenilenmedigini söylediler ve ücret karşılığında yapılabileceğini beyan ettiler bende grupomayi aradım onlarda yenibisna da RS onarım mı öyle bir yerden bahsettiler açıkcası ismini yeni duydum burada daha önce hizmet alan arkadaslar var mı nasıl biryerdir  acaba alternatif bir yer önerebilecrginjz yer varsa onlarada açığım aracımın kaskosu düzenlemeden önceki full kasko

Otto zenith diye bir firma var autoking gibi ona bir gösterin derim. ben izmirdeki şubesine gittim geçen hafta tampondaki sürtme için pırıl pırıl yaptılar izmirdeki autoking ten çok daha iyiler.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Vallahi Eser hocam ben farklı bır konu için yazacagım groupama da nasıldır bılmıyorum mesela ben busene full axa dan yaptırdım koskoyu neyse bende ufacık bıryer vardı gıttık goturduk outokıng e bır arkadas vardı cagırdık geldı baktı ok verdı kaskoyu ogrenınce sakın dedı neden dıyınce axa soyle bır cakallık yapıyormuıs mesla yaptırdınız ne tuttu 300 tl mını onarımdan yapıyor fakat gelecek sende axadan yaptıracaksın yoksa hemen trammere verıyormus hasar kaydı oluyor ve hasarsızlık ıptal duyunca sok oldum ve vazgecıp yaptırmadım

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:
Vallahi Eser hocam ben farklı bır konu için yazacagım groupama da nasıldır bılmıyorum mesela ben busene full axa dan yaptırdım koskoyu neyse bende ufacık bıryer vardı gıttık goturduk outokıng e bır arkadas vardı cagırdık geldı baktı ok verdı kaskoyu ogrenınce sakın dedı neden dıyınce axa soyle bır cakallık yapıyormuıs mesla yaptırdınız ne tuttu 300 tl mını onarımdan yapıyor fakat gelecek sende axadan yaptıracaksın yoksa hemen trammere verıyormus hasar kaydı oluyor ve hasarsızlık ıptal duyunca sok oldum ve vazgecıp yaptırmadım
Grupoma da öyle olmadı daha önce başka bir sigortaya geçtim sıkıntı olmamamıştı bazı firmalar. Çakallik yapıyor malesef :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hangi autokinge sordun eser.
Anlasmasi vardi grupamanin.

freelook

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ttt35 link' Alıntı:
Otto zenith diye bir firma var autoking gibi ona bir gösterin derim. ben izmirdeki şubesine gittim geçen hafta tampondaki sürtme için pırıl pırıl yaptılar izmirdeki autoking ten çok daha iyiler.

otto zenith bildiğim kadarıyla vakumlama yöntemi değilde, eziklere tersten müdahele ediyorlar. keza internet sitelerindeki
videoları böyle.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

isabet olmuş eminim çok şikayet vardır bundan dolayı anlaşma yapmamışlardır otokingle.

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Hangi autokinge sordun eser.
Anlasmasi vardi grupamanin.
Bülent Auto King Maslak ve ikitelli şubesine sordum sonra grupoma yi aradım onlarda RS ile anlaşma. Yapmışlar çobancesme de imiş yerleri

kazimgenc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Selamlar, biraz geç oldu konudan ama benim de bir mini hasar onarım işim çıktı maalesef ve kasko şirketim Groupama. Hem AutoKing firmasını hem de kasko şirketimi aradım ve anlaşmalarının bittiğini söyledir. Groupama RS onarım firmasıyla anlaşmış Yenibosna merkezli ve yarın gideceğim size detaylı bilgi aktarırım.

Joker24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Mini onarım

Autoking, sonax vs. gibi yerlerde işlem yaptırırken mutlaka araca yapılan tüm uygulamaları oturup izlemenizi tavsiye ediyorum. Ufacık rütuş yapılması gereken yeri parça olarak boyama süpriziyle karşılaşmayın sonra. Bazı şeylere müdahale edin.