Mini bakim ücreti

hsnmsn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb arkadaşlar herkese ii forumlar..

bugün bayrampaşa opel odaktan mini bakım için fiyat aldım..
99 tl lık kampanyanın dısında polen fıltresi,bujıler ve silecekler eklendi..

motor yağı-- gm 10/40
yağ filtresi
yakıt filtresi
polen filtresi
hava filtresi
bujiler
ön silecek lastikleri

Hepsine işçilik kdv falan dahil 255 tl istedıler..

Fiyat nasıl sizce arkadaslar ???

muratsahh

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hasan bır baska konu alttında bunu konusmustuk odak ıstanbuldakı yetkılıler ıcınde en makul fıyat veren butun hepsınden fıyat aldıgımı soylemıstım... kaldıkı kampanyalı suan bakım bence zaamanın geldıyse bakım ıcın degerlendır fena degıl fıyat..

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özel servisde 150 tl lik iş gm yağı zaten en dandik ucuz yağ .. 30 tl gerisi filtreler lastik falan beş on tl bir şey..

anulmustafa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok bence ben 110 tl vermiştim hava benzin yağ polen ve 4 lt. yağ hepsi 110 tl işçilik dahil bujiler bu kadar pahalı değilki ben 15012011 de yaptırmıştım
saygılar.

hsnmsn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorumlarınız için saolun arkdslar..

yağı bende gm ıstemıyorum.. hatta yetkili kişi benı aradı bende soledım baska bır yağ alıp getrsemolurmu dıye, ozaman da dedıler 99 tl lık kampanyadan yararlanamassınız.. ayrı bir işçilik ücretlendirmesine tabii olursun dedı.

Yarın sabah gazıosmanpaşa da sanko da özel opel servisine gıdıp bır fıyat alıcam, bakalım hangı hesaplı arada nekadar fark var..

ama yetkili servisinde garanti vermesi tercih sebebi kılıyo benım acımdan..

hsnmsn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hasan bır baska konu alttında bunu konusmustuk odak ıstanbuldakı yetkılıler ıcınde en makul fıyat veren butun hepsınden fıyat aldıgımı soylemıstım... kaldıkı kampanyalı suan bakım bence zaamanın geldıyse bakım ıcın degerlendır fena degıl fıyat..

Eyw kardesım saolsın yardımın için..

yetkili servisi cok ilgili gördüm cepden aramalar falan opelden beklenmedık bır davranış :D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mobil 1 0w 40 yağ
banana silicek birinci kalite
filtreler
bujiler

ancak böyle olursa 200 tl civarına gelir oda yağ sadece 90 tl siliceklerde 20 tl sadece bunlar 110tl tutar zaten.. gerisi işçilik bujiler filtreler..

hsnmsn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mobil 1 0w 40 yağ
banana silicek birinci kalite
filtreler
bujiler

ancak böyle olursa 200 tl civarına gelir oda yağ sadece 90 tl siliceklerde 20 tl sadece bunlar 110tl tutar zaten.. gerisi işçilik bujiler filtreler..

mobil1 0w/40 kullanmayı düşünmüyorum. Ama yıne mobıl 10w/40 kullanmayı istiyorum..

Yetkili servis yanlıs anlamadıysam polen fıltresıne 45 tl dedi.. sileceklerede indirimli hali 51 tl istedi.

bu polen fıltresını değiştirmem gereklimi acaba ? Yada yazın değiştirsem olurmu, kışın bir etkisi varmı ? ne işe yaradıgınıda tam bılmıyom zaten :D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polen filtresi benim bildiğim eskiden araçlarda bilirsiniz havalandırmayı açdınızmı dışardaki yapraklar polenler hatta bizim arkadaşın unoda arı girmşidi :D :D bunlar girerdi bu filtre bunlar girmesin diye havayı süzen bir filtre diye biliyorum.. fiyatları çok pahalı demişler ama resmi olduğu için herhalde..

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşımında astra h 2.senesi doldu servise götürsemmi götürmesemmi tereddütü vardı garanti bittiği için sanayiye sormuş 220 ytl demişler serviste 300 serviste yaptırttı bazen sanayideki fiyatlarda servisi aratmıyor.