mid companent hoperlör nedir. anfi almadan verim alınabilir mi?

ogretmen82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba. bende 2000 model vectra b var. ön iki hoparlör sanırım patlamış durumda. onları değiştirmek istiyorum. 16 cm lik hoparlörlere baktım bazıları normal hoperlör bazılarının yanında mit-bas yazıyor ve fiyatları diğerlerine göre pahalı. bu mit bas larda ekstra bi eklenti mi var. eğer eklenti bi parça varsa onu nereye koyarız ayrıca anfi almadan bir faydasını görebilirmiyim. yani normal hoparlörlerden bir farkı olur mu olursa ne gibi bi fark olur.
şimdiden çok teşekkürler.

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mid tiz kompenent sisteminde orjinal kapı kolonlarındaki gibi bas vurmaz ama kompenent diğer kolonlardan daha güçlü ve net calar amfisiz calısabilir ama amfi ile daha iyi verim alırsınız

vectra278

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önerilebilecek bi mid takımı var mı 2 takım lazımda:D:D:D fiyatı uçuk olmasın esnaf işi:D

gencomx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alpine öneririm sana ama amfisiz istediğin sesi alamazsın çok kaliteli ses bekleme ama ufakta olsa bi amfi işini görecektir.

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jbl ler uygun ama kalıtesı saglamlıgı tartısmaya acık.ınfınıty fena degıl....

blackout_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
compenant demişken,,benim vectranın önlerden güzel ses çıkıyo ama arkalar önler kadar ses vermiyo..şunun için soruyorum,yani arkalara 2 adet compenant alsam anfi olmadan önler kadar güzel ses alırmıyım acaba? teypçi arkadaş anfi alırsan daha iyi ses alrsın diyo,bendeki teyp orjinal cd çalarlı philips,,kaldırırmı acaba arkadaşlar anfisiz? yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal teybe bi aparat takarak amfi cikisi yapiliyor ama bu isin sonu yok onu takarsan daha iyi ses alirsin bunu takarsan daha iyi olur gibi bir suru yorum alirsin....