Michelin Primacy 3 aldım

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Michelin Primacy 3 aldım

ulas79 link' Alıntı:
valla benim araçta fabrika çıkışı sportcontac3 var yumuşak hamurlu ses yok yol tutuşu mükemmel sertleşme olayı hiç olmadı ki neredeyse 26bin km yol yaptım

Olmaz imkanı yok mümkünatı yok sessiz olamaz hayııır!!  011zaa

O değil de lastikler 95W - Extra Load, umarım sertliği Goodyear ı aratmaz yarın takılıyorlar.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
Hayırlı olsun tolga, iyi günlerde kullan.

Sağolasın kardeşim.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun Tolga abi
çok güzel bir seçim yapmışsınız özellikle bozuk yollarda lastiği yumuşak olması büyük avatantaj
ödeme seçenekleri de iyimiş, işten bize de lazım böyle bir lastikçi : D

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

lastiklerin tanesi 430 lira bana biraz fazla geldi abi.(fiyatları pek bilmiyorum belki normaldir).4 lastik çok paraymış be  ???

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hakancım teşekkür ederim.

Bizim lastikler 17" olduklarından pahalılar maalesef, 205 R16 lara göre neredeyse 1.5 misli civarı farklar var.

Eşimin 13" aracına geçen sene 4 lastiği 300-350 lira gibi bir rakama almıştım!!

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Hakancım teşekkür ederim.

Bizim lastikler 17" olduklarından pahalılar maalesef, 205 R16 lara göre neredeyse 1.5 misli civarı farklar var.

Eşimin 13" aracına geçen sene 4 lastiği 300-350 lira gibi bir rakama almıştım!!
aynen abi demek ki ondan.ne diyelim hayırlı olsun Allah kazasız belasız eskitmeyi nasip etsin

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Michelin iyidir hele ki konfor arıyorsan. Yeni lastiklerin altında paralansın.  Senin yerinde olsam bozuk yollarda ben de konforu öncelikli tutarım. Biraz da yanakların sağlam olması önemli bozuk yollarda yarıp durmamak veya balon yapmaması için kolay kolay. Bizim arabalar biraz ağır olduğundan lastiği de yoruyor.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
aynen abi demek ki ondan.ne diyelim hayırlı olsun Allah kazasız belasız eskitmeyi nasip etsin

Sağol kardeşim teşekkür ederim.

Burock3427 link' Alıntı:
Michelin iyidir hele ki konfor arıyorsan. Yeni lastiklerin altında paralansın.  Senin yerinde olsam bozuk yollarda ben de konforu öncelikli tutarım. Biraz da yanakların sağlam olması önemli bozuk yollarda yarıp durmamak veya balon yapmaması için kolay kolay. Bizim arabalar biraz ağır olduğundan lastiği de yoruyor.

Aynen katılıyorum. Goodyear lar da yumuşak ve sessizdiler umarım bunlardan da memnun kalırım, gene Goodyear larla uzun yolda yüksek süratte yol alıyordum bakalım bu lastiklerin yüksek hız-viraj tutumları nasıl olacak.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bedriyalcin link' Alıntı:
Güle güle kullanın  en iyi konforu sağlayan lastikleri almışsınız tabi bi okadar da kaliteli. Geçen gün hastanemizde ambulans şoförleri ile konuşmamızda bu sene Petlas lastiklerinden aldıklarını ve çok memnun kaldıklarını dile getirmişlerdi. ֖nceleri Michelin alıyorlardı sanırım fiyattan dolayı bu sene Petlas alınmış.

Teşekkür ederim Bedri abi, aslında gönlümden Petlas geçiyor ama 215 mm ve 17" için seçenekleri sınırlı malesef.

Arkadaşlarımdan araçlarına Petlas alanlar var çok yumuşak ve uzun ömürlüler, Astra ya olmadı ama yaza Doblo ma alacağım.