Merkezi Kilit Sorunu

akkocsukru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,
Biliyorum hepiniz git götür göster kardeşim elektrikçiye diyeceksiniz ama yine de sormak istedim. Çünkü esrarengiz şeyler oluyor. Aracımda merkezi kilit ve alarma sistemi var kumandadan kitleyince yalnızca sol sinyaller yanıyor. Elektrik aksamında sıkıntı yok flaşörler ve sinyaller zehir. Şimdi bomba olan kısma geliyorum aracımı yıkatınca çalışıyor bu başıma 3 dört kere geldi aracı yıkatıp eve geliyorum kilitliyorum hobaaa 4 ü de yanıyor.
Bilmiyorum aracım bana mesaj mı vermek istiyor???

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alarm orjinal değilse onla alakalı.diğer sinyale elelktrik gecikmeli veya hiç gitmiyordur.denemek içün alarmın soketini çıkarın ve deneyin 4 ü de yanacaktır

Sony Z5 ile gönderildi

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
su iletkendir. yıkama sonrası çalışması oksitlenmiş bir parçaya işaret ediyor gibi.

akkocsukru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
su iletkendir. yıkama sonrası çalışması oksitlenmiş bir parçaya işaret ediyor gibi.

Bana da öyle geliyor ama oksitlenen bir parça olsa yani oksitlenmeden kaynaklanan bir iletme sorunu olsa normalde de çalışmaması gerekir gibi geldi.
Kafamda deli sorular..

Alarm orjinal değilse onla alakalı.diğer sinyale elelktrik gecikmeli veya hiç gitmiyordur.denemek içün alarmın soketini çıkarın ve deneyin 4 ü de yanacaktır

Sony Z5 ile gönderildi

Bildiğim kadarıyla değil ben aldığımda üzerindeydi. Bir söküp deneyeceğim bakalım düzelecek mi.