merivacı arkadaşlar buraya ;)

BL@DE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merıvacı arkadaşlar sizlerle kafama sürekli takılan bir sorunumu paylaşmak istiyorum ben ne zaman bir topicte merıva iyi araba performansı mükemmel konforlu ve çok kaliteli dedimmi bazı insanlara birşeyler oluyor megane 2 sedan,yeni corolla,yeni honda civic sedan ve yeni scenic gibi bir çok arabaya bindim ve sürdüm ama merıvadaki motor performansını alamadım yani merıva gibi değillerdi gaza dibine kadar basacaksınki gitsinler oysaki merıva öyle değil gaza dokundunmu araba kendini atıyor beni tutma bırak gideyim diyor ama özellikle yeni honda civic sedan(sözde 125hp) megane 2 sedan(sözde 115hp) ve yeni scenic performans konusunda bayağı vasattı merıvaya göre yol tutuşlarıda berbattı nerde o merıvadaki yola yapışma virajlara meydan okuma civic resmen geziyordu megane zaten berbat yol tutuş konusunda ama gelin görünki çoğu kişi o arabaların merıvadan daha iyi olduğunu iddaa ediyor ben anlam veremiyorum adamlar merıvanın yol tutuşuna performansına kötü diyip o arabaları beğeniyorlar bunlar ya merıvaya hiç binmemiş atıp tutuyorlar yada fanatiklik yapıyorlar merıvaya yol tutuş,performans,konfor,kalite ve tip konusunda asla laf ettirmem ben kusursuz çünkü vede tüm merıvacıların bu saydıklarımda aynı fikirde olduğumuzu umuyorum sizler ne dersiniz bu konuda merıvacı arkadaşlar?

saygılar...

delibal_ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merıvacı arkadaşlar bizim merıva beyaz renk kapı kolları,kapı çıtaları ve bagaj açma bölmesi siyah renk plastik yani sanayiye cilalatmaya gitmişken bunlarıda arabanın gövde rengi beyaza boyatsam daha güzel olurmu ne dersiniz?

saygılar...

walla bende boyatacaktım ama soradan boyanın atma korkusundan dolayı boya yerine nikelaj aldım çok şık duruyor;)

Merivam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unyekaradeniz.com
anladım MERİFAST üstadım astarsız olmaz zaten bakalım boyamayada bilirim beyaz renk olduğu için siyah kapı çıtaları ve kapı kolları çizgi hat veriyor arabaya beyaz renk merıvaları gördüm kapı kolları falan gövde rengiydi bembeyaz pekte hoş gelmedi gözüme siyah orjinal durması daha iyi sanki...

saygılar...

Hemşerim bir şey dikkatimi çekti. Senin Meriva spor Enjoy ise,bildiğim kadarıyla kapı çıtaları da rengiyle aynı oluyor. Essentia olanların kapı çıtaları siyah oluyor.

BL@DE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hemşerim bir şey dikkatimi çekti. Senin Meriva spor Enjoy ise,bildiğim kadarıyla kapı çıtaları da rengiyle aynı oluyor. Essentia olanların kapı çıtaları siyah oluyor.
yok kardeş 2004 1.6 njoy+sp araç kapı kolları falan gövde rengi değil ama olmadığı daha iyi boyatmayacağımda beyaz arabada o siyah çıtalar daha güzel görünüyor çizgi ve hat veriyor arabaya kapı kolları falan beyazın üstünde siyah olunca beyaza boyandımı çirkin oluyor kar yağmış gibi bembeyaz oluyor böyle olması çok daha güzel ve estetik bence:good:

saygılar...

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte buda benim meriva m detaylı fotolar yanımda olmadığında sadece bunu koyabildim. ama araç trafiğe çıktığında dikkat çekiyor özellikle diğer meriva kullanıcıları tarafından. yan maşpiyeller, ön karlık, arka tampon, rüzgarlık ve egzos kaplaması.

Ekli dosyalar

• adsızsdff.JPG
    adsızsdff.JPG
    33.4 KB · Görüntüleme: 31

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzelmiş abi şu karlıklar hakkında msnden konuşsak olumrmu :) imzamda yazıo msn

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
DSCN0367.JPG
moz-screenshot-3.jpg
moz-screenshot-4.jpg
moz-screenshot-5.jpg
moz-screenshot-6.jpg
moz-screenshot-7.jpg
moz-screenshot-8.jpg
arkadaşlar birde şunlara bakın aracımın detaylı resimlerini koydum.MERİFAST msn ekledim seni ama oldumu bilmiyorum. gokhanyilmaz_86@hotmail.com

Ekli dosyalar

• mer.JPG
    mer.JPG
    41.5 KB · Görüntüleme: 23
  • meri.JPG
    meri.JPG
    49.3 KB · Görüntüleme: 19
  • meriv.JPG
    meriv.JPG
    50.6 KB · Görüntüleme: 16
  • meriva.JPG
    meriva.JPG
    41.9 KB · Görüntüleme: 17

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tmm abi geldi şimdi kabul ettim ;) bunların hepsi kaça maoldu ve nasıl temin ettiniz

Merivam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unyekaradeniz.com
gokhann kardeş güle güle kullan Meriva'nı.
Aracın üstten görünüşünde rüzgarlık hoşuma gitti..