meriva

meriva cosmo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günler arkadaşlar aracım 1.6 meriva cosmo aracımla kalkışlarda problem yaşıyorum 1viteste gaza asılınca araba gaz kesimi firenleme gibi bişeyler oluyor sorun nedir yada normal mıdır??*

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardes ben de de aynı sorun var
ozellikle sabit hızlanmalarda daha cok belli oluyor
2000-2750 devir ararsında daha cok hissettiriyor
bir de cruise control ile sabitledim mi hızı arada sırada sallama ve de gaz kesme yapıyor
bu sorunların CIM MODULU denilen bir parcadan kaynaklanıyor olma ihtimali coook yuksek
Tansu ustam da aynı yonde gorus bildiriyor
merkezi kilit kumanda sorunu, yakıt aldıktan sonra aracın belirli bir sure mars basmaması ve de arıza lambasının yanıp sonmesı ve ya hiç sonmemesi gibi sorunlar da aynı parca ile alakalı olabilir
bir servise goturuver
tech 2 ye baglar baglamaz bu parca ya ait hata kodu ,''1145'' gibi birseydi galiba, hemen kendini ele veriyor zaten
garantiden degiştiriyorlar
uzulme...

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
kardes ben de de aynı sorun var
ozellikle sabit hızlanmalarda daha cok belli oluyor
2000-2750 devir ararsında daha cok hissettiriyor
bir de cruise control ile sabitledim mi hızı arada sırada sallama ve de gaz kesme yapıyor
bu sorunların CIM MODULU denilen bir parcadan kaynaklanıyor olma ihtimali coook yuksek
Tansu ustam da aynı yonde gorus bildiriyor
merkezi kilit kumanda sorunu, yakıt aldıktan sonra aracın belirli bir sure mars basmaması ve de arıza lambasının yanıp sonmesı ve ya hiç sonmemesi gibi sorunlar da aynı parca ile alakalı olabilir
bir servise goturuver
tech 2 ye baglar baglamaz bu parca ya ait hata kodu ,''1145'' gibi birseydi galiba, hemen kendini ele veriyor zaten
garantiden degiştiriyorlar
uzulme...
merivada CIM yok yanlız arkadaşın sorunu gaz kelebek boğazı olabilir eğerki km fazla ise enjektörtler tıkanmış olabilir yeterli yakıt püskürtmüyordur

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapma yavw ustam
senden aldıklarımızı satalım dedik onu da elimize yuzumuze bulaştırdık
neyse kolay gelsin diyelim ( usta sensin... )

meriva cosmo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar arabam 21bin de 1.viteste 45- 50 km hız gördüm ama daha fazla zorlamadım bu problemden dolayı bu olay sadece kalkışlarda oluyor