Meriva Xenon Aydınlatma Öneri

OpeLT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle 2004 model MERİVA aracıma maalesef orjinal mercekli far bulamadım...Mercek montajıda Konya da hakkıyla yapabilecek bulamadım...:( Kısa far yeri dar olunca kimse mercek montajına cesaret edemedi... Elektronik ustam elimizden geldiği kadar montajı iyi yaparız karşıdaki insanın gözünü almaz dedi.. Bende hadi bakalım göster hüneri dedim ve teslim ettim.. :D

Bu nedenle utanarak sıkılarak istemeyerekte olsa elimde bulunan CENMAX H7 6000k ince balast xenon kitini düz fara taktırmak zorunda kaldım:eek::p...Halen mercekli far yada montaj olayını araştırmaya devam ediyorum...Gece seyahat ettim çok şükür henüz sellektör yada uyarı almadım....Sizden yorumlarınızı bekliyorum sanki far seviyesi düşük gibi geldi bana..Far anahtarı "0" da yani en üst seviyede...Bu şekilde kullanmaya devam ediyim mi yada yaptırmam gerekli birşey var mı?:confused:

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence aydinlatma guzel... mercek montajiyla ugrasan bostanci sanayide bi usta var hatta haberlere bile cikti katgo ile farlari yollayip mercek montaji yaptirmaniz mumkun ama bu halide guzel gule gule kullanin...

OpeLT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler :) Konya da hala araştırıyorum.. Bir kaç kişi ile daha görüşme yapıcam kısmet bulurum inşallah..
İstanbulda bir iki usta var hatta görüştüm onlarla..Kargo ile farları gönderme imkanım yok sebebi ise araç bana her gün lazım.. Çocukları okula götürüp getiriyorum. En azından okullar tatil olana kadar arabayı 4-5 gün garaja çekemem..Okullar tatil olana kadar Konya da iyi bir usta bulmaz isem İstanbul alternatifini değerlendirebilirim :)