meriva nın en donanımlısı hangısı acaba?

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
sn turker anlayamadım cosmo en dolu olanı denılıyor ama sız 3.sıraya yazmısınız ??? 1 essentıa 2 enjoy 3 cosmo :confused: yoksa tam tersımı? bırde genel gorus manuel vıtes alınması konusunda katılıyomusunuz buna? zıra otomatık sanzımanlı aracların gerek ıscılık ucretı normale gore enaz 2katıdır hatta 3 katı bıleolur parcalarıda yıne daha pahalıdır yonunde?

Essentia < Enjoy < Cosmo

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düşükten yüksege göre sıralanmış bi sıra en donalımlısı cosmodur opel modellerinde ama ben merivaya pek ısınıamadım cok toplu ve yüksel gibi virajlarda takla atcakmış gibi bi his veriyor tabiki bu benim kişisel görüşüm paylaşmak istedim ..

ben de o his olumuştu:confused:.. ancak veri ölçülerine baktığımızda ve aracın yürüyen aksamını incelediğimizde aynı olduğunu görürüz.. zafira merivadan 40 cm kadar uzun, o da en arkaya 2 koltuk meselesinden kaynaklanıyor.. ki dingil mesaflere arasında bile 7 cm fark var.. zaten şu anda corsa-astra-zafira-meriva önde tam bağımsız arkada u aks kullanıyor(diğer firmalar da dahil)..

burda önemli olan hangi amaç için araç almak olduğu meselesidir..

bana göre meriva daha kullanışlı geliyor.. çünkü şu ana kadar bir üst sınıfta olan zafira-verso gibi 7 koltuklu araçların hiçbirisinde 7 koltuğun tam kullanıldığını görmedim duymadım..:)