Merhabalar.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Merhabalar.

wave61 link' Alıntı:
yavuz hocam tekrar yazıyorum bununla ilgili ama sizin aracınız bir başka gerçekten bu rengi pek görmediğimden midir nedir bilmiyorum ama yaptığınız eklemeler ile araç çok uyumlu duruyor..Ben ise daha cam çıtasına cesaret edemiyorum soluk duracak diye :-[

Tşk ederim. Renk konusunda ben beyaz almaya çalışmıştım. Baya 10-15 bayi aramıştım en son bir satıcı beyefendi bu renk de beyaz kadar güzel sizin için tutacağım deyip beni kandırmıştı :) sağolsun ben de ilk almaya gittiğimde çok sevinmiştim renge!

Sizin araç rengi nedir? Cam çıtası şahane bir uygulama! Yaptırın bence

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
Tşk ederim. Renk konusunda ben beyaz almaya çalışmıştım. Baya 10-15 bayi aramıştım en son bir satıcı beyefendi bu renk de beyaz kadar güzel sizin için tutacağım deyip beni kandırmıştı :) sağolsun ben de ilk almaya gittiğimde çok sevinmiştim renge!

Sizin araç rengi nedir? Cam çıtası şahane bir uygulama! Yaptırın bence

Beyaz benim aracın rengi, bazı arkadaşlara sormuştum çok parlak durmadığını üzerinde tam uyumlu olmadığını yani fitilleri kapatmadığını vs. söylemişti sanırım s dizayn varmış oradan yaptırın demişlerdi onlarınki daha uymlu imiş.

http://www.s-dizayn.com/tr/products/opel/astra_j/krom_cam_cerceve_seti_12_prc._butun_-_formlu/

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wave61 link' Alıntı:
Beyaz benim aracın rengi, bazı arkadaşlara sormuştum çok parlak durmadığını üzerinde tam uyumlu olmadığını yani fitilleri kapatmadığını vs. söylemişti sanırım s dizayn varmış oradan yaptırın demişlerdi onlarınki daha uymlu imiş.

http://www.s-dizayn.com/tr/products/opel/astra_j/krom_cam_cerceve_seti_12_prc._butun_-_formlu/

bence paraya kıyın s-dizayn alın,bende omsa var çıtaları tam saemıyor

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İmkan varsa S-Line da dediğiniz gibi tam örtüyorsa! Tabiki sline alınabilir

bahto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sevgili hocam hoşgeldiniz siz de. aracınız çok guzel kazasız belasız kullanmak nasip olsn .. keyifli forumlar  okkk

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sizler de hoş geldiniz :)