Merhaba opel forum ailesi

Ramocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbuldan merhabalar, bende astra j 1.6 115 hp edition plus alarak araniza katildim. Şu anki sartlarda en iyi secim oldugunu dusunuyorum.

Araci hafta sonu sehir dışı kisa bir yolculuk yaparak denedim cok memnun kaldim. Hantal ve agir diyenler a noktasindan b noktasina goturen bir aletten ne bekler bilmiyorum. Verdigi guven, yol tutus, tırların yanindan gecerken bile 5cm savrulmamasi yeter. Eski aracimla resmen serit degistiriyordum.

Alir almaz beylikduzu beta opel ozel servise goturdum bakimlarini yaptim. Yagi motul tercih ettim ama sanirim bir sonraki liqui moly olacak.

Yakit tuketimi malum atmosferik 1.6 lakin arada 150lere 170 lere ciksamda ortalama 92 km hiz da (hiz sabitleyici 105 - 96 arasi gitti geldi yola gore) gidis 200 km de 5.7 litre yakti. Donuste biraz daha hizli ve az trafik ile 400 km sonrasi 6.1 oldu.

Bana gore korkunc rakamlar degil. 1.6 motor ve agirligi dusununce gayet iyi. Ama dedim ya saglamlik ve oturakli, guvenli olmasi daha onemli.

En sevdigim yani rahat olmasi yormamasi.

Simdilik bu kadar. Tekrar herkese selamlar, saygilar.

Bu arada araca tesla tip navigasyon yaptirmak istesem onericeginiz yer varmidir istanbul_ beylikduzu civari ??

• Beğen
Tepkiler: omeroz ve Hasip

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Ramazan bey aramıza hoşgeldiniz. 1.6 motor ne istediğini bilen sürücüyü her zaman mutlu edecektir. Tespitleriniz çok doğru, bende sizinle aynı fikirleri paylaşıyorum. Tekrardan aramıza hoşgeldiniz. Saygılar.

• Beğen
Tepkiler: omeroz ve Ramocan

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
16 atmosferik astra classicten beri guzel bir arac jlerde biraz can skici sorunlari var onlarin kontrolunu yaoarsaniz memnun edecektir. Yag sogutucu, termostat, bujiler, bobin, devir daim bunlarin kontrollerini her bakimda yaptirsaniz sizi uzmez hosgeldiniz aramiza

• Beğen
Tepkiler: Ramocan

Guven

VIP Üye
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
Aramıza hoşgeldiniz Ramazan Bey. :)

• Beğen

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Ramazan bey hoşgeldiniz. Aracınız hayırlı olsun...

• Beğen

Ramocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi dilekleriniz icin hepinize tesekkur ederim arkadaslar. Arac henuz 31.000 de. Servisteki usta lpg ye bulasmazsam uzun yillar sorunsuz binecegimden, cok fazla sikinti cikarmayan araclar oldugundan bahsetti.

Acikcasi lpg dusunmedim hic. Araci huyunu suyunu bilerek aldim.

Daha iyileri sizlerin olsun tesekkurler tekrar..

• Beğen
Tepkiler: omeroz

Benzersiz Astra J

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
İstanbuldan merhabalar, bende astra j 1.6 115 hp edition plus alarak araniza katildim. Şu anki sartlarda en iyi secim oldugunu dusunuyorum.

Araci hafta sonu sehir dışı kisa bir yolculuk yaparak denedim cok memnun kaldim. Hantal ve agir diyenler a noktasindan b noktasina goturen bir aletten ne bekler bilmiyorum. Verdigi guven, yol tutus, tırların yanindan gecerken bile 5cm savrulmamasi yeter. Eski aracimla resmen serit degistiriyordum.

Alir almaz beylikduzu beta opel ozel servise goturdum bakimlarini yaptim. Yagi motul tercih ettim ama sanirim bir sonraki liqui moly olacak.

Yakit tuketimi malum atmosferik 1.6 lakin arada 150lere 170 lere ciksamda ortalama 92 km hiz da (hiz sabitleyici 105 - 96 arasi gitti geldi yola gore) gidis 200 km de 5.7 litre yakti. Donuste biraz daha hizli ve az trafik ile 400 km sonrasi 6.1 oldu.

Bana gore korkunc rakamlar degil. 1.6 motor ve agirligi dusununce gayet iyi. Ama dedim ya saglamlik ve oturakli, guvenli olmasi daha onemli.

En sevdigim yani rahat olmasi yormamasi.

Simdilik bu kadar. Tekrar herkese selamlar, saygilar.

Bu arada araca tesla tip navigasyon yaptirmak istesem onericeginiz yer varmidir istanbul_ beylikduzu civari ??

Merhaba;
Hayırlı olsun J güzel seçimdir, bendede edition paketi var, Beylikdüzü ne en yakın şirinevler Car Vokal var ama ram işlemci önemli kasma donma yaşarsınız mutlaka araştırın derim bendeki cihazda aşağıdaki...

• Beğen

Ramocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 gb ram li cihazlar var android 9 var ustlerinde. 1800 - 2000 tl var yurt disi astra j uyumlu. Bunun gumruk mevzusu ne olur sizce bilgisi olan var mi acaba ?

Benzersiz Astra J

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
4 gb ram li cihazlar var android 9 var ustlerinde. 1800 - 2000 tl var yurt disi astra j uyumlu. Bunun gumruk mevzusu ne olur sizce bilgisi olan var mi acaba ?

Ben 2017 yılında aliexpresden aldım şansa kutuya bakmadıkları için gümrüğe takılmadı ama artık her şeye sorguluyor diye biliyorum örneğin satıcı 2000 tl yazasada artık kutu üstendeki fiyata bakmayıp turkiye de muadil satış fiyatlarına da bakıyor 2500 tl ye 2 gb ramlisini gördü sizin cihazınıza 3000 tl diyebilir buda vergiyi artırılıyor o işlemi yapan kişinin durumu ile alakalı aynı zamanda...
Türkiye de beğendiğiniz model yoksa gözü karartıp alieksprenden almak da fayda var ben öyle yapmıştım...
Bendeki cihazda bu

Screenshot_20200309-104930.png