Merhaba bana Opel cozmo turbodan gel ses için yardımcı olabilecek arkdaş var mı

oknozyrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O zaman park halinde gaz verip streskopla dinleyip sesin geldiği yeri tespit etmek lazım. Şimdi ses var diye yüklü masrafa girmeyin. Devir almada sıkıntı yoksa turbo değildir. Varsa bile büyük bir arıza değildir. Belki şanzumandan belki boğaz kelebeğinden belki turbodan belki karterden belki suspansiyondan hatta şasi bağlantılarından bile geliyor olabilir. O kadar ucu açık tarif etmişsiniz ki ve serviste çıkan arıza kodlarının meseleyle hiç alakası yok. bu kadar arıza kodu da hiç normal değil. Enteresan..

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Serhat21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serviste sanayide çözemedi bu sorunu herkes farklı söylüyor kimse tam teshiş koyamıyor

oknozyrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başka yerlerde de aynı arızalar çıktıysa, beyin obdye hatalı kodlar gönderiyor olabilir.. Önce bu arıza meselesine odaklanın. Belki sebebi bu olabilir. Sağlam sensörler beyinde bozuk geliyor olabilir. Bu kadar birbiriyle alakasız arızalar ilk kez karşılaştım. Bugün opelin özel bir servisindeydim, sizin arızaları gösterdim, ya arıza okuyucuda hata var yada beyinde dediler.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Ben burda ariza kodu goremedim. Bunlar servisin degistirmek istedigi parca listesi. karter tapasinda sensormu varda ariza kodu gostersin

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Ayrica krank kecesi kronik problem ordan kacan yag karterin uzerinde suzuluyor. karter yagli duruyor. Kece kaciriyorsa keceyi degistirip temizletin karterin kontrol edin. kacak yoksa karter tipasinin degisimine gerek yoktur.