Merhaba astra sahip adayından

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Merhaba astra sahip adayından

balkes link' Alıntı:
Teşekür ederim.Edition 1.3 dizel düşünmüştüm ancak sanırım üretimi durdurmuşlar. Gönlümdeki sport dizel ancak fiyat farkı baya zorlayacak gibi, bu nedenle edition 1.6 benzinli düşünüyorum. Yardımlarınızı ve önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim.
1.6 Benzinli 115 HB 46 250
Sedan 47 200 e size alabiliriz. Karter Koruma park sensörü ve boya koruma hediye olarak. :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Merhaba astra sahip adayından

Hoşgeldiniz :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

balkes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

WeReWoLF link' Alıntı:
1.6 Benzinli 115 HB 46 250
Sedan 47 200 e size alabiliriz. Karter Koruma park sensörü ve boya koruma hediye olarak. :)
Teşekür ederim.Kasımın son haftası izmir bayileri en son 48000tl ve lpg için 2200tl fiyat vermişlerdi. yeni fiyatlarla kıyaslanınca sizin söylediğiniz fiyatlar çok daha iyi. en son bir bayiden güncel fiyatlar sonrasında 46900tl fiyat aldım ancak izmirdeki bayilerle görüşme şansım olmadı, şehir dışına çıkamam gerekiyiyor zaman zaman. lpg fiyatları ile ilgili bilgi de paylaşabilirmisiniz

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Olgun LPG Konya 1750 TL diye söylemişti bir arkadaşım Landirenzo kit için.  Bu araç fiyatı Antalya da bir bayinin bana verdiği fiyat. Her zaman için daha düşük fiyat alıyorum bu bayiden. Bu hafta Salı Antalya ya bir arkadaşıma araba aldık onu almaya gideceğim.

balkes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

WeReWoLF link' Alıntı:
Olgun LPG Konya 1750 TL diye söylemişti bir arkadaşım Landirenzo kit için.  Bu araç fiyatı Antalya da bir bayinin bana verdiği fiyat. Her zaman için daha düşük fiyat alıyorum bu bayiden. Bu hafta Salı Antalya ya bir arkadaşıma araba aldık onu almaya gideceğim.
Sanırım aralık ayı fiyat güncellenmesinden sonra verilen fiyat anladığım kadarıyla. ben izmirdeki bayilerle henuz görüşeme fırsatım olmadı. Arkadaşınız lpg taktırmayacak sanırım.