merhaba arkadaşlar sfı calibra kullanıcısıyım

TRKANL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar sfı calibra kullanıcısıyım daha öncelerdende kadett e ve vectra b otomobilleri kullandım ama hiç biri bana bu araç kadar zexk vermedi
calibranın sıkıntılı olduğunu ve pahalı parçalrı olduğunu söylerler yapan ustalar çoğu zmn beceriksiz yada araç kullnıcıları ucuzcu olduğu için kaynaklanan problemlerdendir öncelikle motorum c20xe sfı 150 hp şuan eklerle atmosferik 172 dyno verisi vardır bir çok dostum sayesinde gizli verilerimde yok deildir
a den y ye kadr motoru söüküp inceledik ve let motor dahil parçalrını kontrol ettik birçok proje tasarladık birçok proje yapdık vazgeçtik yada erteledik
benden size tavsiye vaktiniz ve arabadan biraz anlıyorsanız maheretli servislerde çok uygun maliyetleri bulan araçlardan bitanesi b kasa için aynı şeyleri söyleyemem kronik ler yüzünden nerdeyse aldığım kadar para harcadım
aracım ın hp ve torq verileri mükemmel sport 3.0 litreye kadar atmsoferik lerele yürüyen bir araçdır gerçek sfı kullanıcıları ne demk istediğimi daha iyi anlar
çok kızdığım bir şey var arkadaşlar kendisine usta diyen insnlardan uzak durmanız çünkü anlmayan arkadaşlar bu araçlara çuvalla para harcıyorlar dikkat edin yoksa basit bir teklmem problemi için hava akış metresini temizlenden buji buji kaabloları distribitör akü aldırabilir dikkat c20xe için parçaları ve ufak tefek sorunlar için her zman görüşebiliriz:(:)

Son düzenleme:

neonder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ida-marine.com
Kadett c değil de E kullansaydın calibraya binmezdin emin ol:) aynı makinayı 870 kg arabada düşünsene?

TRKANL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kadett c değil de E kullansaydın calibraya binmezdin emin ol:) aynı makinayı 870 kg arabada düşünsene?
valla üstadım fikir aynı e de letede bindim ama aerodinamik yol tutuş olsun calibra
porche binene dek calibra 4 piston hıgh power üzerine yok tanımıyorum
zten onu daynlış yazmışım e kasa
bindiğin araba güwen vercek e ye laf yok ama çok hzılı olmak istesydim saxo spec yapardım kazada parçamı zor bulurdun:D

Son düzenleme:

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
calibra çok güzel bi araba hoşumada gidiyor fakat fiyatları modeline göre yüksek fakat değerli bi araç kıymet bilenler için

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz çok güzel bi araba sahibisiniz allah kaza bela göstermesin :)

TRKANL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
calibra çok güzel bi araba hoşumada gidiyor fakat fiyatları modeline göre yüksek fakat değerli bi araç kıymet bilenler için

Hoşgeldiniz çok güzel bi araba sahibisiniz allah kaza bela göstermesin :)

hepinize teşşkkür ederim bülent kardeşim dediğin gibi bazı calibralar yüksek istio ama calibranın asıl piyasassı çok daha yüksek olması lazım hem araba için hmde türkiyede sedan coupe lar içinde parçaları en ucuz ve an kolay temin edilen bir araçtır üstüne üstlük 4 çeker olduğu için fiyatına göre çok azip bir araba 48.000tl ye jeep aldım araç 80.000 de 2006 model
calibradan daha masraflı çıktı nerdeyse şanzımanı calibra fiyatı yani 4 silindir arabanın 3000cc ye kadar zorlanmadan çoğu aracı alan bir araç en azındandohc c20xe c20let motorlu olanlar bnce bu motrlu calibralar COSWORTH kadar değerli