mercekli far yerine normal far

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim yeni aldığım farlar çıkma far boschun orjinal. araca bu farları taktık sol farda bir tane soket sağ farda iki tane soket vardı. uzun farlar yandı ancak kısalar yani mercekler yanmadı. kırılan farlara h7 xenon takmışlar. kablo çekip taktıkları h7 yi ve balastları bağlamışlar biz onları far kırılığı için onları söküp aldık yeni gelen farları soketlere bağladık ancak dediğim gibi uzunlar yandı kısalar yanmadı böyle bir sorun oldu. ne yapmam gerekir.

Valla görmeden fikir yürütemem.yakın çevrede iyi bir elektronikçi varsa yardım edebilir.Tech2 den opcom dan hata alıyorsa koduna bakılabilir...

Bu arada eski farların 2side kırılmış mıydı_?Ben alabilirim diğer yerleri sağlamsa atmadıysanız sizden.Projeler için kullanabilirim

yelken2858

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sol far tamamen kırık ama merceği sağlam gibi sağ farında ayakları kırıktı onuda tamir ettirdim
özelden msj atarsanız konuşuruz.

yelken2858

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çıldırmak üzereyim bugün. taktığımız farlara ampül siparişi verdim d2s. taktık bu kez sol far yandı sağ far yanmadı. önceden de belirttiğim gibi h7 ampül için tesisata ek yapmışlar biz o ekleri çıkartıp farın tesisatına bağladık. sol da sorun olmadı. sağ farın balastı bozukmuş heralde usta öyle dedi. fara gelen tesisata baktık elektrik geliyor. ancak yanmıyor. şimdi bu sağ far için balastı nereden bulabilirim. acil yardımlarınız bekliyorum.