mercedes aliyorum

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan copcu06
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Aracı al, beğenmezsen bana devredersin :).

Savaş Abi, gurbetçi kardeşlerimizin / abilerimizin bu tip konularını engelleyelim okudukça moral falan kalmıyor bizde:)

Murat rakamları görünce isyan etmemek elde değil :(.

Ağlanacak halimize gülüyorsunuz başka bişey değil :)

Adamlar insignia fiyatına porsche boxer'a binecekler siz oturmuş dalga geçiyorsunuz :)

AB ye girersek biz de böyle ucuz otomobillere binebilecez inşallah bir an önce şu gümrük birliği v.s. sağlanır ve AB ye girebiliriz.

Arabaya baktırma konusuna gelirsek, öncelikle hayırlı uğurlu olsun,

Dikkat edeceğiniz hususlar;

Araç pertmi, değişeni varmı, motor sağlıklı mı, yürüründe, elektronik aksamında problem varmı, bakımları güncel yapılmış mı, yapılması mı gerekiyor, lastikler iyi durumdamı, şanzımanda problem varmı, klima çalışıyormu, bunlara ve şu an aklıma gelmeyen mekanik arızalarına da baktırırsanız sizin için çok iyi olur, aldıktan sonra ekstra masraf etmemiş olursunuz.

ab ile gümrük birliğimiz zaten 1995 yılından bu yana var
eşyanın serbest dolaşımı sağlanırsa ancak o zaman indirimli fiyatlardan alınabilir(gerçi ab ülkelerin vergi politikalarına karışabiliyor mu bilmiyorum. çünkü bizdeki vergi ağırlıklı olarak ötv)

şu vergı olayı yuzunden gıtcem yurt dısında yaşıcam olcam oranın vatandaşı glecem buraya ınternettekı tum yabancıdan yabancıya aracları alcam 10 15 bın tl ye ndır bu ya abı kızma sana demıyorum emsallerı 13000 euro bu 11000 euro fıytlara bak ya adam bu paraya burda utanmasa şahın dogan satcak orda alınan araca bak.. bu aralar cıddı cıddı dusunmeye basladım yurt dısına gıtmeyı...

şu vergı olayı yuzunden gıtcem yurt dısında yaşıcam olcam oranın vatandaşı glecem buraya ınternettekı tum yabancıdan yabancıya aracları alcam 10 15 bın tl ye ndır bu ya abı kızma sana demıyorum emsallerı 13000 euro bu 11000 euro fıytlara bak ya adam bu paraya burda utanmasa şahın dogan satcak orda alınan araca bak.. bu aralar cıddı cıddı dusunmeye basladım yurt dısına gıtmeyı...

Bize bu vergi adaletsizliğini layık görenler utansınlar

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Onlarda sanki kucak açmış türkleri bekliyorlar :D

Geri