Melih Gökçek yeniden

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kendini elit sananlar kendi tarafında olmayan vatandaşa koyun diyor..
Avrupa tüm Türkiyeye Arap ve barbar diyor..
Biz kendimizi Avrupalı sanıyoruz..
Siyaset bir meslek olmuş giren zengin oluyor..
Kendimizi orta doğunun vazgeçilmez unsuru sayıyoruz ama hiçbir yerde sözümüz geçmiyor..
Vergisini ödeyene,vergisini ödemeyinin açıp bir tarafıyla güldüğü harika bir sisteme sahibiz..
Bir 3. dünya ülkesi olma yolunda halkımızın elit!! kesimi ( beyaz Türkler) ve onların koyun olarak gördüğü (göbeğini kaşıyan adamlar) el ele ve hızla ilerliyoruz..

Yolumuz açık!! Çoğu bitti azı kaldı..Orada buluşuruz !!

appi28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla bana soracak olursaniz Tayyip gökcek,in tekrar kazanacagini bildigi icin aday gösterdi ve toplumlar hakettikleri gibi yönetilirler sözünün gercekligi bi kere daha dogrulanacak gibime geliyor,eger öyle olmasaydi tayyibi ikinci kere secmezdik degilmi?

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yav millet kimin geleceği pek önemli değil neden diye soracak olursanız bence Türkiye'de ki bir sürü vatandaş partiye mi? yoksa şahsa mı? oy veriyor bi düşünün bence partiye ;)

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer birileri soyulduğunun farkında olduğu halde aynı adamın arkasında ise bu onun koyun olduğunu gösterir.
eğer birileri napalım yahu zaten bugüne kadar gelenlerde soyuyordu amannnn diyorsa koyundur.
eğer birileri bana dokunmayan yılan diyorsa onlarda koyundur.
eğer birileri insanlara belli sebeplerden bağlanıp yaptığı kötülüğü görmezden geliyorsa onlarda koyundur.
eğer birileri işten eşi dostu akrabası menfaat çıkarıyor diye başkalarına göz yumuyorsa onlarda koyundur.

eğer bende yukarıda yazdıklarımdan birinin 3te 1 lik kısmını bile yapıyorsam koyun oğlu koyunumdur.

Sonuna kadar katılıyorum.

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sevgili hemşerilerime demet akalından!? bi şarkıyla olayı özetlemek istiyorum :p :
HERKES HAKETTİĞİ GİBİ YAŞIYOR! :D

eğer birileri soyulduğunun farkında olduğu halde aynı adamın arkasında ise bu onun koyun olduğunu gösterir.
eğer birileri napalım yahu zaten bugüne kadar gelenlerde soyuyordu amannnn diyorsa koyundur.
eğer birileri bana dokunmayan yılan diyorsa onlarda koyundur.
eğer birileri insanlara belli sebeplerden bağlanıp yaptığı kötülüğü görmezden geliyorsa onlarda koyundur.
eğer birileri işten eşi dostu akrabası menfaat çıkarıyor diye başkalarına göz yumuyorsa onlarda koyundur.

eğer bende yukarıda yazdıklarımdan birinin 3te 1 lik kısmını bile yapıyorsam koyun oğlu koyunumdur.

öncelikle şunun altını bir çizelim.halkının parasıyla insanlara kömür,yiyecek vs gibi yardımlar yapıpta ve bunuda kendisi yapıyormuş gösterip milletten oy alan adam en başta kendi milletini koyun yerine koyup .... bu koyunun etinden,sütünden,yününden sonuna kadar yararlanıyor.

madem benim paramla yardımları yapıyor (yardımlardan gocunmuyorum)
madem bu yardımlar bu adama oy olarak geri dönüyor
ama ben bu adama oy vermedimki , ama benim paramla gelecek her seçimi garantilemiş oluyor.
sinirle söylüyorumki bu adam beni koyun hatta enayi yerine koyuyor:mad::mad::mad:

bikaç soru-cevap yaparsak durum netleşektir !!!

kızılayda bir caddenin yıkılıp en gösterişli şekilde yapılan ve en çok para harcanan ve en şaşalı caddesi neresi ?
- izmir 1 caddesi
neden bu kadar para harcandı ve çok güzel bir görünüme kavuşturuldu?
- çünkü izmir 1 caddesindeki bütün büfeler oğlunun.
ankarada bir günde bilmem kılaç milyon ekmeğin yapdığı ( bilmem kaç milyon!) halk ekmek fabrikası kimim?
- melihin eşinin
ankaradaki bütün parklara ve belediyelere ait özel güvenlik şirketi olan anfa kimin?
- tabiiki eşinin

son bir soru daha
benim vergilerimle , hatta benden haksız şekilde aldığı paralarla tekrar seçilen belediye başkanı cebini en iyi şekilde doldururken ben neyim?
- mecburi koyunum
ankaralılar ney ?

sorunun cevabını siz verin
TABİ DAHA DA ANLAMAYANLARA ARKADAŞLARIM UZUN UZUN ANLATMIŞ SAĞOLSUNLAR :D:D:D

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yahu Akp aday belirtmiş,Gökçekle devam demiş...Bunda kızacak,bedavaya kendinizi yiyecek ne bulduğunuzu biilmiyorum....Herkes adayı söyler,herkes istediğine oy atar,çok oyu alan kazanır...Anlattıklarınızı sanırım sadece siz bilmiyorsunuz,diğer Ankarılarda biliyordur...(büfesi,parkı,şirketi) Sizde madem çoğunluğu temsil ediyorsunuz dert edicek birşey yok ortada... ;)

Son düzenleme:

start19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şöyle bir düşünelim!.....Kişi başı milli gelirin 10000 $ olduğunu varsayalım ve nüfusun % 96 sının okuma yazma bildiğini ve özgürce oyunu kullandığını düşünelim.Eğer gerçekse (DİE) verileri bunlar.Buna göre dünyada ortanın üzerinde geliri olan bir ülkemiz,eğitimli ve oyunu demokratik olarak kullanan vatandaşlarımız var ve vatandaş oyunu istediğine verir ,layık olduğu şekilde de yönetilir????!!!!!!......