Melih Gökçek yeniden

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
yaw ne hizmeti var yapmayın yaptığı seyler hep karayalcının projeleri metroda karayalçının yaptığından bi fazla ne tamamladı sanki? yok alt geçit yapmısta etmiste bunlar sorun ları geçirmez sadece zzaman kazandırır

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10 yıldır ankaraya gitmiyorum..Sadece izlenimlerime dayanarak söylüyorum yine kazanır bu adam..Yarısı memnun yarısı değil..Kabaca bir hesapla 2 parti girse seçime kaybetmesi olası,ama bu parti bolluğunda zor kaybeder seçimi..Hele hele en yüyük rakibi chp'nin pkk'lılarla iş birliği belgelenmiş birini aday göstermesi ekmeğine yağ bile sürer..

Neden başbakan melih gökçek'i aday gösterdi sorusunun cevabı ise basit..Adamlar kendi çalıştıkları anket firmalarına anket yaptırmış adam açık ara önde..Sonra tescil amaçlı 3 değişik ve bağımsız firmaya anket yaptırmışlar onlarda da sonuç aynı..Anormal görünmüyor..

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer birileri soyulduğunun farkında olduğu halde aynı adamın arkasında ise bu onun koyun olduğunu gösterir.
eğer birileri napalım yahu zaten bugüne kadar gelenlerde soyuyordu amannnn diyorsa koyundur.
eğer birileri bana dokunmayan yılan diyorsa onlarda koyundur.
eğer birileri insanlara belli sebeplerden bağlanıp yaptığı kötülüğü görmezden geliyorsa onlarda koyundur.
eğer birileri işten eşi dostu akrabası menfaat çıkarıyor diye başkalarına göz yumuyorsa onlarda koyundur.

eğer bende yukarıda yazdıklarımdan birinin 3te 1 lik kısmını bile yapıyorsam koyun oğlu koyunumdur.

lasthell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizi soyanları, dolandıranları , dini kullanıpta siyaset yapıp kul hakkı yiyen adilere hakkımı helal etmiyorum , ahirette hepsinin hesabını sorucam onlardan , ayrıca bu serefsilere oy veripte tüyü bitmiyen yetimin hakını yedirten seçmenlerde Allahından bulsun diyorum , benim evimin önünü yol yapılıyor ankara belediyesi 50 ytl benden para alıyor , sonra benim paramla kömür yardımı yapıyor , kimi kandırıyolar benim param kime gittiyse , kim kömür alıp ısındıoysa fakir zen zengin hiç farketmez haram zıkıım olsun

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer birileri soyulduğunun farkında olduğu halde aynı adamın arkasında ise bu onun koyun olduğunu gösterir.
eğer birileri napalım yahu zaten bugüne kadar gelenlerde soyuyordu amannnn diyorsa koyundur.
eğer birileri insanlara belli sebeplerden bağlanıp yaptığı kötülüğü görmezden geliyorsa onlarda koyundur.
eğer birileri işten eşi dostu akrabası menfaat çıkarıyor diye başkalarına göz yumuyorsa onlarda koyundur.

eğer bende yukarıda yazdıklarımdan birinin 3te 1 lik kısmını bile yapıyorsam koyun oğlu koyunumdur.
:good::banned:

toprakozz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca bu halka hala koyun, cahil denmesine deli oluyorum!!! o kendini çok akıllı sananlar neden koyunlarla yaşamaya devam ediyo acaba???

öncelikle şunun altını bir çizelim.halkının parasıyla insanlara kömür,yiyecek vs gibi yardımlar yapıpta ve bunuda kendisi yapıyormuş gösterip milletten oy alan adam en başta kendi milletini koyun yerine koyup .... bu koyunun etinden,sütünden,yününden sonuna kadar yararlanıyor.

madem benim paramla yardımları yapıyor (yardımlardan gocunmuyorum)
madem bu yardımlar bu adama oy olarak geri dönüyor
ama ben bu adama oy vermedimki , ama benim paramla gelecek her seçimi garantilemiş oluyor.
sinirle söylüyorumki bu adam beni koyun hatta enayi yerine koyuyor:mad::mad::mad:

bikaç soru-cevap yaparsak durum netleşektir !!!

kızılayda bir caddenin yıkılıp en gösterişli şekilde yapılan ve en çok para harcanan ve en şaşalı caddesi neresi ?
- izmir 1 caddesi
neden bu kadar para harcandı ve çok güzel bir görünüme kavuşturuldu?
- çünkü izmir 1 caddesindeki bütün büfeler oğlunun.
ankarada bir günde bilmem kılaç milyon ekmeğin yapdığı ( bilmem kaç milyon!) halk ekmek fabrikası kimim?
- melihin eşinin
ankaradaki bütün parklara ve belediyelere ait özel güvenlik şirketi olan anfa kimin?
- tabiiki eşinin

son bir soru daha
benim vergilerimle , hatta benden haksız şekilde aldığı paralarla tekrar seçilen belediye başkanı cebini en iyi şekilde doldururken ben neyim?
- mecburi koyunum
ankaralılar ney ?

sorunun cevabını siz verin

Son düzenleme:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

Helal olsun diyorum. Çok güzel cümleler. Anlayanlar için manası büyük, anlamayanlar zaten koyun cinsinden oldukları için onlar için yapacak bir şey yok.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
öncelikle şunun altını bir çizelim.halkının parasıyla insanlara kömür,yiyecek vs gibi yardımlar yapıpta ve bunuda kendisi yapıyormuş gösterip milletten oy alan adam en başta kendi milletini koyun yerine koyup .... bu koyunun etinden,sütünden,yününden sonuna kadar yararlanıyor.

madem benim paramla yardımları yapıyor (yardımlardan gocunmuyorum)
madem bu yardımlar bu adama oy olarak geri dönüyor
ama ben bu adama oy vermedimki , ama benim paramla gelecek her seçimi garantilemiş oluyor.
sinirle söylüyorumki bu adam beni koyun hatta enayi yerine koyuyor:mad::mad::mad:

bikaç soru-cevap yaparsak durum netleşektir !!!

kızılayda bir caddenin yıkılıp en gösterişli şekilde yapılan ve en çok para harcanan ve en şaşalı caddesi neresi ?
- izmir 1 caddesi
neden bu kadar para harcandı ve çok güzel bir görünüme kavuşturuldu?
- çünkü izmir 1 caddesindeki bütün büfeler oğlunun.
ankarada bir günde bilmem kılaç milyon ekmeğin yapdığı ( bilmem kaç milyon!) halk ekmek fabrikası kimim?
- melihin eşinin
ankaradaki bütün parklara ve belediyelere ait özel güvenlik şirketi olan anfa kimin?
- tabiiki eşinin

son bir soru daha
benim vergilerimle , hatta benden haksız şekilde aldığı paralarla tekrar seçilen belediye başkanı cebini en iyi şekilde doldururken ben neyim?
- mecburi koyunum
ankaralılar ney ?

sorunun cevabını siz verin
+ Ankara'lılar kentin simgesi olan Gençlik Parkının Melih Gökçek döneminden sonra neden harabeye döndürüldüğünü, tinerci yatağı yapıldığını, onarım yapılıyor ayakları ile yıllardır neden kapalı tutulduğunu niye sorgulamazda bu adamı göklere çıkarırlar anlıyamıyorum. Şimdi bazıları diyecek ki onarımı devam ediyor yakında açılacak. Yemezler, Ankara'da 3-4 ayda açılan nice geçitler var İ.Melih istese Gençlik Parkını çoktan hizmete açmıştı. Açmıyor nedennnnnnnnnnnnnnn

27 J 4811

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

helal olsun hiç gereksiz polemiklere girmemize gerek kalmadan konuyu özetlemişsin....

umutkahyaoğku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gökçek ankaralıları nerelerden dolandıracak göreceğiz,bu millet yine onu seçer