megane

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar,yildizi satmayi düsünmeye basladim yerine daha önce oldugu gibi astra ,focus megane tarzi arabalara bakiyorum bu ilandaki meganlardan kullanan varmi kalite,yakit kendi sinifindakilerle karsilastirdigimda en ucuzu megane (avusturya) görüntüsü hosuma gidiyor.oturakli duruyor bagaj´i bayagi büyük yakit olarak sanirim az yakiyor.sizin görüsleriniz nedir.http://www.gebrauchtwagen.at/detailansicht.php?id_fahrzeug=3835229

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kronik olarak ufak tıkırtıları hariç herhangi kronik sorunu olmamakla beraber megane serisindeki en sorunsuz araç olarak tarif ediyor, megane II kullanmış meganeIII kullanıcıları. Tabi siz mercedesten inip renault gibi bir arabaya bindiğinizde nasıl karşılarsınız bilmiyorum.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Yurtdışından araç alacaklar yorum istemesin lütfen!

O fiyatlar nedir öyle yahu, gıcık verir gibi...:)

Şaka bir yana yıldız adı üstünde yıldızdır.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mehmet bana kalirsa reno dan vaz gec bak seninde dedigin gibi piyasanin en uygun fiyatli arabalari renolar o yüzden uzak dur sorunlu ve problemli arabalar tutulmuyor biliyosun o yüzden fiyatlari düsük ben sana yine focus tavsiye ederim.

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar,yildizi satmayi düsünmeye basladim yerine daha önce oldugu gibi astra ,focus megane tarzi arabalara bakiyorum bu ilandaki meganlardan kullanan varmi kalite,yakit kendi sinifindakilerle karsilastirdigimda en ucuzu megane (avusturya) görüntüsü hosuma gidiyor.oturakli duruyor bagaj´i bayagi büyük yakit olarak sanirim az yakiyor.sizin görüsleriniz nedir.Renault Mégane Dynamique dCi 110 DPF, 2009, EUR 9.500 in 1210 Wien

megane hakkında bilgim yok fakat neden yıldızdan vazgeçtiniz merak ettim doğrusu :)
aldığınız zamn forumdan araçla ilgili açıklama yaptığınız bir konu okumuş hatta bende heveslenip bir ara sahibindende mercedes bakmıştım.

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
megane hakkında bilgim yok fakat neden yıldızdan vazgeçtiniz merak ettim doğrusu :)
aldığınız zamn forumdan araçla ilgili açıklama yaptığınız bir konu okumuş hatta bende heveslenip bir ara sahibindende mercedes bakmıştım.
Aslinda vaz gecmek istemiyorum yeni c serisi hosuma gidiyor.ne büyük ne kücük ama fiyatlari beni asiyor.suan´ki merso sehir icinde büyük geliyor.burda 100m.bir lamba var.simdi daha iyi farkina vardim Uzun yol yapmiyorum,arabaya ve cebe zarari oluyor.daha ekonomik bir araba düsünüyorum fakat benmim mersoya düsündügüm parayi kimse vermez bende satamam gibime geliyor.