MEGANE II 1.4 AUTHENTIQUE alınırmı??

Masmiseim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir Renault' çu olarak Megane II yi beğenirim ama 1.4 ü hiç gitmiyor ve yokuşlarda çok bayılıyor. 1.6 sı ise çok fazla yakıyor. Savaş abinin de dediği gibi Authentiq olan baz versiyondur ama klima, 4 airbag ve abs standartında da var. Eğer sizin yerinizde olsam asla Megane II nin benzinlisini almazdım...

ulupinar67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum performans önemli değil diyorsan bence al derim sedan olsun ama yine de imkanın varsa 1.6 sedan al iyi araştırırsan aynı fiyata bulabilirsin ;)

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otantik versiyonun 1.4 motorlusu alınmaz bence.Sizin aracınızdan tek üstün yanı modelli olması.Geriye kalan herşeyi daha kötü...

astra_emrah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.4 zayıf kalır ama yinede sen içine almayı benimsemişsin hayırlısı olsun derim bence 1.4 1.6 dan fazla yakar sen aldanma motor büyük fazla yakar diye diğerininde motor zayıf aracı çekmiyo daha fazla yakıyo rampada felan zayıf kalır

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaklaşık 8 ay kullandığım bir araç 1.4 megan 2 2006 model sedan kullandım üzerinde brc lpg vardı..eğer performans istemiyorsanız seçebilirsiniz..ama benim aracı çabuk satmamdaki neden klima sorunuydu..antalyada malum hava sıcak açmasan olmuyor lpg de iken klima açıksa kırmızıda durduğunda yada aracı boşa aldığımda stop ediyordu ne servis çözebildi nede brc servisi aynı araç kuzenimdede var 2005 modeli aynı sorunu yaşıyor..ayrıca uzun yolda araçta biraz yük varsa yokuşlarda bayılıyor...ama görünüm olarak güzel araç..tavsiyem 1.4 almamanız 1.5 veya 1.9 dizel almanız benzinli meganlardan uzak durun derim..ayrıca konfor olarak vectrayı arıyacaksınız..

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.4 zayıf kalır ama yinede sen içine almayı benimsemişsin hayırlısı olsun derim bence 1.4 1.6 dan fazla yakar sen aldanma motor büyük fazla yakar diye diğerininde motor zayıf aracı çekmiyo daha fazla yakıyo rampada felan zayıf kalır

tamamen katılıyorum...