mdellal abi ile aynı kaderi paylaşıyorum...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
bunca yıldan sonra şu kanıya vardım ben,trafik polisleri yüksek modelli mercedes-bmw gibi üst sınıf lüks araçları sahipleri başımıza dert olabilir diye, kuş serisi ve broadway gibi düşük modelli araç sahiplerinide gariban gözüyle baktıkları için çevirmiyor olan orta sınıf araca binen ve bu adamlardan para koparırız veya fazla başımıza dert olmaz diye düşündükleri için bizim gibi insanlara oluyor,yani çifte standardın kralı...
:good: :rock :alkis:

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyler, aramızda kalsın, polis bana işaret ettiği anda 2 selektör atıp geçiyorum. ben bunu 4 yıldır yapıyorum ve heralde altımdaki arabaya bakıp beni bir halt sanıyorlar, çevirmiyorlar :)

hele Ankara otoban girişindeki radar beni ezberledi :) eskiden ben ona selektör atıyordum(telsizle ekibi uyarmasın diye ) şimdi o bana selektör atıyor veya korna çalıyor :)

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
beyler, aramızda kalsın, polis bana işaret ettiği anda 2 selektör atıp geçiyorum. ben bunu 4 yıldır yapıyorum ve heralde altımdaki arabaya bakıp beni bir halt sanıyorlar, çevirmiyorlar :)

hele Ankara otoban girişindeki radar beni ezberledi :) eskiden ben ona selektör atıyordum(telsizle ekibi uyarmasın diye ) şimdi o bana selektör atıyor veya korna çalıyor :)
Adamlarla muhabbetin mi var ? :eek:

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adamlarla muhabbetim yok :)

ben ayda en az 4 kere istanbula gidiyorum ( toplantı vs için) geri dönüşte de turnikelere hep hızlı yaklaşıyorum ( inadına) her gördüğüm radar aracına da mutlaka selektör yapıyorum ( ezberlesinler diye)

Ankara turnikelerde de mutlaka polis çevirme yapıyor . şunu söyleyeyim ben hiç çevrilmedim.

Polisin yerine kendini koysana :) bir araç ölçüm yaptığın alanda en az 160-170 ile önünden geçiyor, sana bakarak selektör atıyor, sen olsan ne düşünürsün???

Adamlarla muhabbetin mi var ? :eek:

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polisin kolunda polisin numarası vardır.Eğer o numarayı alırsanız.Ve de emniyet müdürü tanıdığınız varsa haklıda olduğum için o polisleri kapımda yatırırdım emin olun!!!

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polisin kolunda polisin numarası vardır.Eğer o numarayı alırsanız.Ve de emniyet müdürü tanıdığınız varsa haklıda olduğum için o polisleri kapımda yatırırdım emin olun!!!

polisin numarası dediğin sicilidir.... zaten ceza makbuzunda sicil numarası,hangi birimde çalıştıgı herşey mevcut.

letitout

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adamlarla muhabbetim yok :)

ben ayda en az 4 kere istanbula gidiyorum ( toplantı vs için) geri dönüşte de turnikelere hep hızlı yaklaşıyorum ( inadına) her gördüğüm radar aracına da mutlaka selektör yapıyorum ( ezberlesinler diye)

Ankara turnikelerde de mutlaka polis çevirme yapıyor . şunu söyleyeyim ben hiç çevrilmedim.

Polisin yerine kendini koysana :) bir araç ölçüm yaptığın alanda en az 160-170 ile önünden geçiyor, sana bakarak selektör atıyor, sen olsan ne düşünürsün???

ewet abi bu politika cok yerde calıyor bende biliyorum. yalnız dediği gbi oturaklı bi araba ve güzel plaka lazım bunun için .

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polisin numarası dediğin sicilidir.... zaten ceza makbuzunda sicil numarası,hangi birimde çalıştıgı herşey mevcut.
artık o ceza ödenecek o kesin onun dönüşü yok ama zaten ödemişsin heralde ben de senin gibi yerimde duramazdım bi şekilde o polise onun hesabını sorardım.(Hukuki yollardan)çünkü başıma 6 sene önce polisle ilgili bi olay gelmişti ama bu yunustu onlarda ayrı bi tavır hepsi değil tabiki kolundaki numara aklıma sonradan geldi.Ama olay hala aklımdadır aklıma geldikçe sinirlenirim.

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astegmen olarak geçen yıl hakkari de vatani görevimi yerine getirdim.orada zor şartlarda görev yapan polislerimizin hatrı olmasa alayına.....

ama gel görki birkaç çürük domates diğerlerini de etkiliyor...