Mcansl Corsa D hafif modifiye.

mcansl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tesekkurler :) amin

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ourcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah çok güzel aracın allah hata kaza vermesin bende gözümde şöle bi canlandırdım da far karartması ve 16 jantla çok daha çekici olabilir. ha bide kapı kolları:)

Opelfan

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Tekerine taş değmesin.

bybawer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sade modifiyeleri her zaman severim buda hoş olmuş üst tavanı beğendim ekstra bi kaç birşey daha yapabilirsin. Allah kazadan beladan korusun :good:

creature33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tavan folyosunu nerde ve kaca yaptirdiniz acaba ozelden bir adres alirsam sevinirim.

mcansl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Guzel dilekleriniz icin tesekkur ederim . Uzun suredir giremiyordum foruma cevap veremedim kusruma bakmayin. Folyoyu sasmaz nevform da kaplattirdim . En kaliteli malzeme kullanildi. Yaklasik 4yil oldu ve hala ilk gunku gibi. Fiyatida 300TL . Yaptirmak isteyen olursa oneririm.

RDM1453

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok güzel olmuş, çok beğendim. Yanlızca kapı çıtaları gövde ile aynı renk olursa daha spor görünüm katabilir belki. Ankara'da böyle güzel Corsa'lar görmek bizim de feyz almamız açısından iyi olur :)

mcansl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kapı citalari aklimda :) yakin zamanda gidip bi fiyat alicam boyatmak icin . Cevremdeki herkesden bu sekilde elestri aliyorum cunku :)) tesekkur ederim guzel dusunceniz içinde :)

mcansl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar plasti dip ile aracımın ön panjur kısmını , ön karlık kısmını , aynaları ve jantları mat siyah yapayım diyorum . Yorumlarınızı merak ediyorum ve gorsellik açısından paint de cok amatörce bir çalışma yaptım. Kafamdaki planı göstermek için :) aklıma gelmisken bide bagaj üstü spolier ı siyah kaplayayım diyorum . Sizce nasıl durur tüm bunlar ? Veya hangilerini yapmam daha guzel olur :)
7c85563e68575641a6102cd95685b50e.jpg

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Masallah arac cok guzel. Bence aynalarin ve jantlarin parlak siyah olmasi daha iyi olur. Jantlar mat siyahta gostermiyor kendini

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk