mazot donmasına karşı yaptırdığım uygulama

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ozgun88
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: mazot donmasına karşı yaptırdığım uygulama

GNSpower link' Alıntı:
Hamam hamam maşallah. (((:

:D :D :D dışarı çıkınca 300 metrelik mesafe gittim hanımı okula bıraktım saat 07,45 de -26 ya indi  :D

ozgun88 link' Alıntı:
:D :D :D dışarı çıkınca 300 metrelik mesafe gittim hanımı okula bıraktım saat 07,45 de -26 ya indi  :D

Kutup, kutup maşallah. ((:

GNSpower link' Alıntı:
Kutup, kutup maşallah. ((:

bugün akşam çalıştırmasam yarına çalışır mı acaba? deneyesim var ama tırsıyorum da  :D
not: şu an -20

bu arada özel bi istek yapabilir miyim? eğer olursa da çok sevinirim çok ihtiyacım oluyo da :D bu mesajlardaki suratlara üşüyen,titreyen hatta bi yerlerinden buz sarkan bir şey ekleyebilir miyiz  005hihih

Hakan öncelikle garaj iyi olmuş,cold start olayına gelince akşam çalışmamış motorun sabah ilk marş durumu olarak geçer.

ulas79 link' Alıntı:
Hakan öncelikle garaj iyi olmuş,cold start olayına gelince akşam çalışmamış motorun sabah ilk marş durumu olarak geçer.

bende yemekten sonra seni arıcaktım abi göremeyince merak ettim sıkıntı yoktur umarım

akşam çalışmamış derken en geç kaç gibi stop edilmeli abi? böyle bir video site için çekmek istiyorum Allah nasip ederse sitemize armağanımız olsun :)

ozgun88 link' Alıntı:
bende yemekten sonra seni arıcaktım abi göremeyince merak ettim sıkıntı yoktur umarım

akşam çalışmamış derken en geç kaç gibi stop edilmeli abi? böyle bir video site için çekmek istiyorum Allah nasip ederse sitemize armağanımız olsun :)
Bi sıkıntıyok Allaha şükür Hakan :) , start konusuna gelince akşam 9-10 gibi bırakırsın sabah marş yaparsın bu cold start için uygun olur çünkü bizim motorlar geç soğuyor.

Hemşo iyi çalışmışsın :) güzel paylaşım gerçekten! Emeğine sağlık

ulas79 link' Alıntı:
Bi sıkıntıyok Allaha şükür Hakan :) , start konusuna gelince akşam 9-10 gibi bırakırsın sabah marş yaparsın bu cold start için uygun olur çünkü bizim motorlar geç soğuyor.

tamamdır abi bu gece ya da yarın gece 9-10 gibi en geç marş vurup bu videoyu çekicem kısmetse teşekkür ederim  045thumbsup

yavuzozkan link' Alıntı:
Hemşo iyi çalışmışsın :) güzel paylaşım gerçekten! Emeğine sağlık

thnxx her şey araçlarımız için :)

Geri