Mazda 3

• Konuyu başlatan nihatcankoc
  • Başlangıç tarihi
N

nihatcankoc

Bilgi Girilmemiş
Mazda 3 almayı düşünüoyoruz 2004 model sedan
bu kasanın kronik sorunları varmıdır kısaca nasıl bir arabadır yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkürler

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
içini dışını mekaniğini dağıtımını bayiliğini lojistiğini kısacası herşeyini bildiğim araba.
Servise bakım haricinde arıza şikayeti ile gelen markalarda ilk olarak Toyota birinci sıradadır sanıyorsanız, birinci sırada Mazda vardır.
Yedek parça sorunu asla yaşanmaz.
Kronik sorun diye birşey asla yoktur.
Bakım fiyatları Opel ile aynıdır hatta bazen daha da ucuzdur.
Performans ise 105 hp yetersiz denilmesin gayet yeterli.
Dizayn zaten zoom-zoom felsefesi ile yapıldı. Bunu bi araştırın.

Kısacası alınıp binilecek bir araba.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benımde hosuma gıden bır arac alınır yanı

CDX Hastası

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle alacağınız aracın hayırlı olması dileğiyle Nihathn kardeşim...Bence mazda nın Ford i le yaptığı ortaklığı sonucu bütün modellerinde inanılmaz değişimler meydana geldi..Mazda 3 ün tasarım ve teknik detay açısından piyasadaki çoğu araçtan kolayca sıyrıldığını hepimiz biliyoruz.Kalbinde daha önce 323 serisinde de görev yapan1.6 litrelik motor bulunuyor. Değişken supap zamanlaması teknolojisinesahip olan bu motor 6000 d/d'de 105 HP güç, 4000 d/d'de 145Nm tork üretiyor. Motora gönderilen havayı devire ve gaz pedalınabasış miktarına göre ayarlayan bu motor, firma tarafından'düşünebilen motor' olarak adlandırıyor. Yeterli bir hızlanmaperformansı sunan motor yüksek devirlerde gürültülü çalışıyor diye biliyorum..Ancak araç içindeki malzeme kalitesi yüksek...Ben parçalarının ucuz ve bakımlarının masrafsız olduğuna inanmıyorum ama bu sizi korkutmasın sizi yolda bırakacak ya da sık sık başınıza iş açacak bir araç değildir..

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 model beyaz mazda 3 kullanıyor kuzenim. otomatik vites. gayet memnunum ben kullandığım sıralarda gayet hoşuma gidiyor. hatta bizim araçta satılık ama biraz fazla istiyor kuzenim o yüzden benim bütçemi aşıyor

N

nihatcankoc

Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için