Mazda 3 - Opel Astra

Hangisi

• Kullanılan toplam oy
    52
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
furkan burdaki rahatlığı başka forumlarda bulabiliyor musun???

yazdığın mesajların kaç tanesi silindi

yada sana gitburdan istemiyoruz seni diyen oldu mu???

yada sana isim taktılar mı??ciciş diyee

AksngR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ordaki yöneticiler beni bağlamaz.ben burda bana şunu yapıyorlar diye laf söyledimmi.ama cidden görüşlere değer vermeyeniniz var aranızda.
Başbakanımızın söylediği bir söz var bazılarınız için geçerli 'benim gibi düşünüyorsanız sizinleyim!'

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:)......
saldırı amacıyla mı gelmişim.mazdayı siz bana tavır takınmadığınız sürece övmedim.siz ısrarla mazda 3 hakkında sorular sordunuz.golf tasarımı güzel dedim diye golf hayranı çıkarttınız.bir konu açtım diye mazda 3 reklam şubesi haline getirdiniz.burda banlanması gerekn benmiyim?

siz demediniz kaç defa diycem.forumdakiler dedi firaty06 özellikle.nasıl bir halle okuduğunz mesajları çok açık.

Ya Bi mesajın bı mesajını tutmuyor :mad:

ben hiçkimsenin üstün olduğunu iddia etmiyorum.şu iyidir şu kötüdür demiyorum zaten.fakat astranın diğer bütün araçları sallayacak bir tasarımı yok.ama sınıfına göre çok başarılı bir tasarımı olduğu söz konusu.ben oldum olası golfu sevmişimdir.eskiyen yüzüne rağmen sahibi olduğum mazdayı övmek yerine golfu övüyorum görüldüğü üzere.neden golfun tasarımını nedense beğeniyorum.

Bi dıyorsun ben golfu ovmem golf hayranı degılım bı msjında golfu ovuyorum diyorsun ne dedıgın bellı degıl

AksngR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya Bi mesajın bı mesajını tutmuyor :mad:

Bi dıyorsun ben golfu ovmem golf hayranı degılım bı msjında golfu ovuyorum diyorsun ne dedıgın bellı degıl
golfun tasarımını övüyorum evet yalan mı kaç gündür diyorum.lafı yanlış yerlere çekmek kronik sorun galiba.

Astina

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eğer Furkan'ın amacıda sizin gibi forum karıştırmaksa ve siz hala silmiyorsanız yada ceza vermiyorsanız, foruma paylaşım için girenlerin, faydalanmak isteyenlerin hakkına giriyorsunuz demektir. Özgürlük, başkasının sınırlarına kadardır.

Bende sizi mazda forumunda görmek istemeyenlerdenim. Amacınız belliydi çünkü. Bu arada Furkan sanırım bu forumdan sonra bizim forumumuza üye oldu. Hatta Samsun yazıyordu profilinde ve ben sahte üyelik açtı zannettim Darkmagic yada sen :)

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer Furkan'ın amacıda sizin gibi forum karıştırmaksa ve siz hala silmiyorsanız yada ceza vermiyorsanız, foruma paylaşım için girenlerin, faydalanmak isteyenlerin hakkına giriyorsunuz demektir. Özgürlük, başkasının sınırlarına kadardır.

Bende sizi mazda forumunda görmek istemeyenlerdenim. Amacınız belliydi çünkü. Bu arada Furkan sanırım bu forumdan sonra bizim forumumuza üye oldu. Hatta Samsun yazıyordu profilinde ve ben sahte üyelik açtı zannettim Darkmagic yada sen :)

semavi idi galiba sende hoşgeldin opel forumunaa

buranın ne kadar farklı olduğunu forumda olduğun süre içerisinde anlayacaksın

tolga_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi bu opel neymiş yaa:D adamlar hasetlerinden taa buralara üye olup reklam yapmaya çalışıyolar:pFurkan kardeşim yokmu başka işin yok heralde:D elin Caponu ne anlar konfordan kaliteden:D opel iyidir ki sen bu siteye kaydolarak büyük risk aldın. ben aslında "satıyorum gazdamı, acill alınık astra" diye ilan açıcaksın ondan korkuyorum:D

Astina

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
semavi idi galiba sende hoşgeldin opel forumunaa

buranın ne kadar farklı olduğunu forumda olduğun süre içerisinde anlayacaksın

Aman farkını sen anlatma!

Seninle özdeşleştirmek istemem buradaki kişileri.

Bu arada Faruk, samimiyetimle söylüyorum. Neden buraya mazda konuları açıyorsun? Mazda forumunda açılması daha eftal bu konuların. Bencede biraz abes kaçıyor ne yalan söyleyeyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...