Mazda 3 nasildir ?

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mazda 3 mükemmele yakın bi arabadır. gerek donanım gerek saglamlık gerek konfor olarak bi çok arabadan üstün.
beğenmediğim özellikleri: otomatikte 4 ileri olması, çok sert süspansiyon, pahalı yedek parça ve ağır satışı...
binici için alıp senelerce binilecek araba bence

Yenilerinde otomatik vitesi 6 ileri yapmış. Yeni 3 hb ler oldukça yakışıklı..:D

bhadR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burda bu modellerin otomatigini kolay bulamiyorum. O yuzden otomatigide hic dusunmedim

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bu nedir ya. Burada böyle olsa fiyatlar canım sıkıldıkça araba değiştiririm ben zevkine.

Aslında araç fiyatları düşük ama ülkemizde deli dumrul vergisi çok fazla %45 ötv %18 KDV Araç fiyatına % 63 eklendi bile. O zaman da fiyatlar çıgrından çıkıyor. Misal işte kendi aracım şimdi gümrükten muaf aldım için aracın süresine dolmasına sadece 2 yıllık zaman var adamlar bu iki yıllık zaman için 5700 TL vergi ödemen gerek diyorlar. Düşün artık verginin ne boyuta geldiğini.

Lencom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında araç fiyatları düşük ama ülkemizde deli dumrul vergisi çok fazla %45 ötv %18 KDV Araç fiyatına % 63 eklendi bile. O zaman da fiyatlar çıgrından çıkıyor. Misal işte kendi aracım şimdi gümrükten muaf aldım için aracın süresine dolmasına sadece 2 yıllık zaman var adamlar bu iki yıllık zaman için 5700 TL vergi ödemen gerek diyorlar. Düşün artık verginin ne boyuta geldiğini.

Kolayı var, takacaksınız suriye plakasını , ne vergi verirsiniz ne trafik cezası ne ispark ne hgs ne ogs, ohhh, ben plakayı söküp suriye plakası takacam, kendi vatandaşını öpen devlet , suriyeli olunca hoşgeldiniz buyrun diyorlar.:mad:

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O plakaya nasıl ceza kesilir ki? ;)

Bence bizim polisler baka baka bile zor yazarlar o plakayı. En azından ben kesin yanlış yazarım orası kesin.

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Avrupada opel kadar tutulan araba ama türkiyede pek yok.sana söyle birsey deyim bende 2005 dizel focus vardi sattigim kiside benzinli mazda, focusu alan kisi otobanda bir deneme yapti mazda arasinda cok fark var dedi focus iyimis dedi ve arabayi satin aldi,artik sen hesap et yani opel astra bir gömlek daha üstün ben focusu satip astra aldim

bhadR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sende haklisin. Aslinda kafamda focusda vardi ama esime begendiremedim o arabayi:). Acikcasi astramada korkarak biniyorum her an biyerlerinden sorun cikartacak diye cok basimi agritti. Mazda da hala test surusu yapmadim aslinda yaptiktan sonra fikirimde degisebilir. Kullananiniz olmustur belki diye sizi rahatsiz ettim

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Yenilerinde otomatik vitesi 6 ileri yapmış. Yeni 3 hb ler oldukça yakışıklı..:D

yeni sanzumanlarını biliyorum hatta hem motor hem sanzuman süper olmuş ama fiyat cok pahalı. benim alabilmem için 3-4 sene geçmesi lazım :)
son kasa mazda3 ün hem sedanı hem hb i cok güzel ama bi önceki kasanın sedanının hiç sevmedim hb harika. ilk cıkan kasanında sedanı daha güzel bence arkadasın ilanda buldugu gibi ama o kasanın dizeli ülkemizde yok.

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O plakaya nasıl ceza kesilir ki? ;)

Bence bizim polisler baka baka bile zor yazarlar o plakayı. En azından ben kesin yanlış yazarım orası kesin.

Artık tr plâka veriyorlar.34 saa xxx,34 sab xxx plakaları artık geçici Suriye plakalı araçlar.görürseniz bilginiz olsun.ama yine de ceza yazmıyorlar.benim berberin suriyeli akrabaları var BMW m5 getirmişler Suriye plakalı basa basa yanlaya yanlaya geziyorlar.

iPad'dan gönderildi .

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Türkiye hariç çok değerli arabalardır, her anlamda tatmin eder. Yol tutuşu, freni, hisleri üstündür, malzeme kalitesi ve iç mekan basitliğini görmezden gelirseniz mutlu eder.