Maslakta Güvenilir Yetkili Servis Lazım

akyalperen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese merhaba öncelikle
Bir süredir aracımı maslaktaki opel opc yetkili servisine götürüyordum , fakat en son bakım için götürdüğümde (yaşım 22 toy gördüğü için mi bilmiyorum) triger kayışının değişmesini gerektiğini fakat o sırada yanımda yeterli miktarda para olmadığı için red etmek zorunda kaldım ve aracın işi bittiğinde değişmeye gerek kalmadığı söyledi ve bu beni gerçekten o servisten biraz soğuttu haksız yere günahlarını almak istemem belki o an yanlış görmüş olabilir fakat eğer sizin maslakta önerebileceğiniz bir yetkili servis var ise kazıklamıcak ve işinin ehli birisi tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden çok teşekkürler :)

akyalperen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
edit : Aracımla şu an dışarı çıkıp geldim araba arıza göstergesi gitti yerine emisyon kontrol sistemi Arıza ışığı yanmaya başladı sanırım aldığım yakıtla ilgili ama yinede bu sorunu yaşıyanlar varsa tecrübeden faydalanmak isterim

akyalperen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
[MENTION=53587]garbis[/MENTION] üstat şimdi sanayideyim turbo hortumu patlamış onu değiştirdi şaban usta teşekkür ederim tavsiyen için Allah razı olsun

garbis

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
[MENTION=53587]garbis[/MENTION] üstat şimdi sanayideyim turbo hortumu patlamış onu değiştirdi şaban usta teşekkür ederim tavsiyen için Allah razı olsun

Rica ederim, Allah senden de razı olsun.

İşini halletmene sevindim. Ben de geçen yıl sanayide rotbalans ustası arkadaşımın tavsiyesi ile tanıdım Şaban ustayı.