Marşpiyel nasıl ezilir ?

furkan_guncu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba herkese dün yolda giderken bi çukura girdim ama her zaman girdiğim için çok takmadım arabayı bir gün sonra bakıma verdim döndüğümde marşpiyeli ezik gördüm arabayı yeni aldım önceden olsa kesinlikle fark ederdim yeni olduğu çok belli sizce çukurda marşpiyel ezilir mi yoksa bakım sırasında mı oldu söylediğimde kesinlikle burda serviste olmadığı söylendi kimsenin günahını almayayım diye çok sesimi çıkarmadım marşpiyel düzeltilecek ve komple boyanacak dediler sorduğumda. Ek olarak şunuda sorayım marşpiyeli sizce düzelteyim mi satarken arabanın hiç bir yerinde boya yok marşpiyelde neden var diye sıkıntı edermi alacak kişi yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
aynı çukur aynı yol ve bu sefer sizin farkedemediğiniz ezilme var. bana tuhaf geldi. ezilme esnasında hiç mi ses olmadı. evet ben de kimsenin günahını almak istemiyorum. boya hususuna gelince ben olsam yaptırmazdım. benim de marşpiyel ezik. öyle aldım muhtemelen öyle de satarım.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Fotosu varsa ondan daha fazla yorum yapılabilir..Ben bir ara eski aracımı yetkili servise götürmüştüm..Liftle fazla kaldrımışlar sanırım,çok ufakta olsa portbagaj monte yerine yakın bir yerden ezmişlerdi..Servise söylediğimde gayet doğal birşeymiş gibi rahatça ''isterseniz onaralım ama tavan döşemesini komple sökmemiz gerekiyor'' demişti..Biliyorlar tabi yok diyceğimizi..O yüzden pek güvenim yok yetkili servislere ama,boşunada günahını almayalım sizin servisin..

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Merhaba herkese dün yolda giderken bi çukura girdim ama her zaman girdiğim için çok takmadım arabayı bir gün sonra bakıma verdim döndüğümde marşpiyeli ezik gördüm arabayı yeni aldım önceden olsa kesinlikle fark ederdim yeni olduğu çok belli sizce çukurda marşpiyel ezilir mi yoksa bakım sırasında mı oldu söylediğimde kesinlikle burda serviste olmadığı söylendi kimsenin günahını almayayım diye çok sesimi çıkarmadım marşpiyel düzeltilecek ve komple boyanacak dediler sorduğumda. Ek olarak şunuda sorayım marşpiyeli sizce düzelteyim mi satarken arabanın hiç bir yerinde boya yok marşpiyelde neden var diye sıkıntı edermi alacak kişi yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.
"Boyasız" ifadesi satışta aracı vitrinlik yapan özellik, bırakın marşpiyel ezik kalsın...

D5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ya boya derin bir şekilde hasar görüp sac kısımlarda paslanma olursa? Paslı, çürümeye başlayan kaporta aksamı mı daha önemlidir yoksa aracın kısmen boyalı olması mı? Diğer yandan; Aracın aldığı hasarı görmeden boyat veya boyatma diyemeyiz.

max_tork

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu maşpiyer herkesn sorunu herhalde ufak bir hatırlatma yapmak istedim
bir hafta oluyor aynı sekilde arka sağ maşpiyeri taşa sürdüm baya da içeri geçti ezildi kopmle kapı altı astra h aracım bu arada araştırdım nasıl yapılıyor dıye biraz zorlu bir süreç yapmak auto king diye bir yer var oraya yönlendirdiler toplam da 350 tl gibi bir maliyeti oldu ustalar da güzel işcilik cıkartmışlar aracımızı teslim aldık.....

max_tork

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba herkese dün yolda giderken bi çukura girdim ama her zaman girdiğim için çok takmadım arabayı bir gün sonra bakıma verdim döndüğümde marşpiyeli ezik gördüm arabayı yeni aldım önceden olsa kesinlikle fark ederdim yeni olduğu çok belli sizce çukurda marşpiyel ezilir mi yoksa bakım sırasında mı oldu söylediğimde kesinlikle burda serviste olmadığı söylendi kimsenin günahını almayayım diye çok sesimi çıkarmadım marşpiyel düzeltilecek ve komple boyanacak dediler sorduğumda. Ek olarak şunuda sorayım marşpiyeli sizce düzelteyim mi satarken arabanın hiç bir yerinde boya yok marşpiyelde neden var diye sıkıntı edermi alacak kişi yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.[/Q

ÇUKURA GİRDİĞİNİZDE MUTLAKA HİSSEDERSİNİZ MÜTHİŞ BİR SES CIKIYOR ÇUNKÜ EZİLDİĞİNDE ARACIN EN SERT YERİ NEDE OLSA FARK ETMEMENİZ İMKANSIZ ..
MASPİYER BOYATMAK DÜZELTİRMEK SORUN OLMAZ ARAC ALINIR SATILIRKEN BAKILMIYOR ORALARA GENELDE ZATEN DARBE EMİCİ BİR MADDE OLUDUGUNDAN OLCÜMLERİ FARKLI CIKAR DEVAMLI ...
SAĞLAM BİR USTA EZİĞİN BÜYÜKLÜĞÜNE GÖRE 200 İLE 400 ARASI HALLEDER BU SORUNU SIKINTILI BİR DURUM DEĞİL....
KOLAY GELSİN...

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
benim marşpiyel de ezik aldığımda öyleydi. kafama takmıyorum. Allah daha büyük kaza bela vermesin.