marşbiyel hasarı

cptdeniz 55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3.kasko .bu arada ılk defa hasar oldu muhtemel bozulacak kasko. hatta hazır boya ısı fılan olmusken tampondakı cızıklerıde boyatıcam ve hatta olmusken farları angel ıle degıstırıp tampon ve marsbıyel eklerı yaptırayım ıstıyorum ama nasıl olur bırde jantlara subaru sarısı ıle boyasak nasıl durur acaba?

S

smskk

Bilgi Girilmemiş
zaten araçlara ne geliyosa hep bayanların sürmesinden geliyo yanlış anlamayın..

[/QUOTE]forumda kaza yaptım diyenlerin hepsi bay arkadaşlar. hanımların kaza yapma olasılıkları fazla olsada bu yoruma katılmıyorum ben. benden senden iyi bayan şoför görmüşlüğüm var.[/QUOTE]

[/QUOTE]valla anladım :(
ben senelerdir kullanırım gelip bana çarpan(biri kırmızı ışıkta biri park halinde) iki erkek şöförü saymazsak çiziğim yok
chip yapan bayan var yaa... :)[/QUOTE]

Uzatmaya gerek yok ben başıma gelen durumlardan ötürü böyle düşünüyorum, haa tabiki erkeklerinde kötü olanı yok mudur? var tabiki..

__PraMiT___

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta araç kaskolu ise ne düşünüyon ki. zaten kasko ile anlaşmalı servis piyasa fiyatından daha yukarda bi fatura çıkarıcak ki onu da kasko şirketi ödücek.
alan razı satan razı :D

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3.kasko .bu arada ılk defa hasar oldu muhtemel bozulacak kasko. hatta hazır boya ısı fılan olmusken tampondakı cızıklerıde boyatıcam ve hatta olmusken farları angel ıle degıstırıp tampon ve marsbıyel eklerı yaptırayım ıstıyorum ama nasıl olur bırde jantlara subaru sarısı ıle boyasak nasıl durur acaba?

tampon çiziklerini falan boyat tabii hatta ne hatası varsa yaptır.neden?

normalde sen o hasarı 500 e kendi cebinden iyi bir pazarlıkla yaptırabilirsin.ama kasko ödeyeceğinden ustan kaskodan 1000 liraya yakın para alır.

madem kaskoyu bozduracaksın yaptıracağın adamla anlaş şura şura komple yapılacak 5 kuruş cebimden vermem kaskodan halledersen yap de zaten kabul ederler.

ayrıca mesajında işaretlediğim kırmızı yerleri yapıp aracı perişan etme kardeş.orjinal aracını çakma yapma hele ki jantlar sarı falan aman diyim yakışmaz.