Mars Entertainment film indirenler dakkasında yakalayacakmış

djkelaj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.sabah.com.tr/kultur_sanat/sinema/2013/01/24/evde-sine-keyfi-yapanlar-dikkat

bu programı ab ulkelerinde merkez servis saglayacılarına kuracaklarmış, böylece pc nize inen dosyalarda han,HOSTLARDAKI
md5 imza taraması gibi tarama yapacakmış bu 500.000$ lık program, o filmi cektiginiz tespit edildiginde, ip önemli degil sistem
MUSTERI NUMARASI-TELEFON numarası bilgisi kullanacagından PROXY tam olarak işinize yaramayacak (bu bilgiyi baska yerden aldım)
Ancak full SSL destegi olan bir VPN belki işinize yarayabilir, hele TORRENT kullanıcıları dogrudan av olacaklarmış bu sayede
AB ulkelerinde film indirme %60 bu program sayesinde durdurulmuş.

djkelaj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ona uygun zaten su an gundemde ve yakında cıkacak 2013 icinde

izm35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben hukuken mümkün olmadığını düşünüyordum, artık kesinlikle mümkün değil diyorum, haberi detaylı okuduğunuzda bir sinema firmasının faso fiso basın bülteni şeklinde bir açıklaması sadece, ne yerli ne yabancı hiç bir resmi ajanstan gelmemiş haber.

öte yandan haber dediği gibi servis sağlayıcıları üzerinden böyle birşey yapılması demek tüm sizin yapmış olduğunuz tüm aktivitelerin takip edilmesi demek. böyle bir şey hem kişisel mahremiyeti aykırıdır, hemde bütün herkesin trafigini istisnasız izlemek çok ağır bir iştir, illa böyle birşey olacaksa söz konusu kaynakların erişimleri IP adresine göre engellenir, olay bedavaya biter...

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim onlara ne ya , ne hakları var benim ip adresimi izliyorlar ister film izlerim ister oyun indiririm istersem +18 videolar izlerim onları ne ilgilendirir 23 yaşında adamım ben ya , onlara lafım bsg çay koy :D acilimini bilen bilir

djkelaj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
AB'de bircok ulkede servis kullanıcıları bu haklara sahip bizde neden olmasın :rakir: