Marmaris Gezi Planı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan mskirca
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

mskirca

VIP Üye
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yeni kategorimiz hayırlı olsun :)

Tatil sezonlarında veya öncesinde tatil planı yaparken çok işe yarayan hatta hayat kurtaran bilgiler ve tavsiyeler olabiliyor :cool:
Opel Forumda da bu bilgileri opelci dostlarımızda paylaşmak güzel olacaktır.

Ben 2017 yaz tatilimde kendime çizdiğim rotayı ve planı sizinle paylaşıyorum. Marmaris ve plajları hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler soru yöneltebilirler ;)

IMG_20160819_210641.webp

Liste maşallah full ne soracağım bilemedim ama önceden planlı tatile çıkmak daha iyi olacaktır teşekkürler

Tatilden çok yemeği düşünmüşüz gibi :)

Tatilden çok yemeği düşünmüşüz gibi :)
Benim rota genelde nerede ne yenir üzerine :D Otel tatili yapmam, yani 1 otele para yatırıp tüm tatili orada geçirmem. Ucuz ve temiz bir otel seçer, plan yapar ve görülmesi gereken neresi varsa oralara gidip gezerim ve yerim :p bir nevi kültür tatili gibi :cool:

Benim rota genelde nerede ne yenir üzerine :D Otel tatili yapmam, yani 1 otele para yatırıp tüm tatili orada geçirmem. Ucuz ve temiz bir otel seçer, plan yapar ve görülmesi gereken neresi varsa oralara gidip gezerim ve yerim :p bir nevi kültür tatili gibi :cool:

Konaklama mekanlarınında eklenmesiyle mükemmelden biraz daha iyi olacak.

• Beğen
Tepkiler: mskirca
Aydın ın pidesi de güzeldir haberiniz olsun :)

• Beğen
Aydın ın pidesi de güzeldir haberiniz olsun :)

Yenipazarda kesinlikle yenilir :) Benim memleket Aydın ikamet afyon, her aydına gittiğimde dönüşte mutlaka yenipazara uğrayıp pidemizi yeriz :)

• Beğen
Nokta atışı tavsiye verirseniz geçerken uğrarız inşallah :D

Yenipazar ilçesinde yiyebilirsiniz. Kesinlikle çok beğeneceksiniz.

• Beğen
Geri