Marmara bölgesinde En iyi fiyat veren opel servisi

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Başka şehir için arayıp konuşup ona göre gidicez veya o şehirdeki eş dost akrabaya tarifini verip onların bakmasını isteyecez iyi fiyat alırsak gidip arabamızı alıcaz. Hem bu sayede ilk uzun yol denememizi yapıcaz :) Bunların G2 konusunda bi müdürleri yokmu kır saçlı hafiften arabaya baktıklarında birisini bekliyoruz dediler o geldi baktı çok kısa bi sürede arabanın yanına gitti geldi sanırım o da izmir yolunda olan veya G2 müdürü.Neskarla takas konusunda artık hayır gelmez biniciye satarız aracımızı hiç yoktan kadir kıymet bilir. Ama haftaya veya sonraki haftaya öteki bayisine bi uğrayayım bakalım onlar 0 astrada ne fiyat veriyolar yalova yolundaki 40 dedi dahada yapamayız dedi bide sizin dediğinize bakalım Teşekkür ediyorum İlginizden dolayı. Çevre illerdeki üyelerimizinde tavsiyelerini bekliyorum

öyle olur ben yanlış anlamışım o zaman garanti müdürünü ilk defa duydum bendeki ağrızalaraı istanbula yazıyorlardı opel türkiyeye hepsinede olur onayı geldi garanti müdür falan bilmiyorum ben onlar biraz küstahlık yapmışlar dediğim gibi yaparız olmadı beraberde gidebiliriz tanıştırım siz konuşursunuz bazı satıcılar malesef böyle sanki peşin parayla araba almıyorsundan ondan borç istiyorsun gibi muamele yapıyorlar yazık sonrada satış yapamadık işler kesat kriz var vs bahaneleri sıralarlar birde izmir yolundakine balıkesirden gelen çok sakın oraya bulaşmayın şimdi aklıma geldi:D

Realist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OPEL İSTANBUL ÇENGELKÖY SATIŞ 0216 308 56 30
Salih Şahbaz

Teşekkür ediyorum ilginizden dolayı 1-2 hafta içinde kesinleşecek ne apaccağımız araştırma içerisindeyiz şu anda.