Marea'yı Nasıl Bilirsiniz ?

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 97 ve sonrası abs klima olan marea'lara sardım bu ara sizce bu arabalar nasıldır. 12 bin bilemedin 13 bine kadar bir araç alcaz yaza bana kazasız belasız şu okul biterse. astra f'lere falan bakıyorum ama marea çok dikkatimi çekti. bir arkadaşımda var safranboluda motoru gerçekten çok iyi kaçıyor. astra varken bir türlü geçememiştim :D sizce bu fiyatlara marea alınırmı ya da ne alınır ? opel'in corsadan vectraya kadar bütün modellerine baktım poloya baktım ama o fiyatlara en iyi bu gibi geldi sizce ?

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bi arkadaşımda 2001 HLX vardı 5 silindir olan araç full dü.. Konfor, yol tutuş, donanım ve performans fiyatının 2 gömlek üzeri. yanlış hatırlamıyorsam 6 hava yastığı vardı.. Kullanımında tek hoşuma gitmeyen yanı kemikli vitesleri oldu. Diğer motor ve donanım şecenekleri için bişey diyemicem :D

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6 alıcaz mecbur vergi diliminden dolayı :) zaten yol tutuşu zayıf gelecektir mutlaka astra g ve vectra c'den sonra basarız bizde :)

KeCHi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bravo bak daha sağlam yol tutusu var.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
brava mı bravomu neyse mareanın hb kasası zaten :) önden aynı arkadan fark var. sağolsun babam sayesinde hiçbir hb arabaya sıcak bakamıyorum astra h haricinde onunda sedanı yakışıklı olmadığından kaynaklı :D yol tutuşu her halükarda bana zayıf gelir çünkü çok sert araba kullanıyorum virajlarda falan sıkıntı çıkartmasın yeter zaten ileride jant basma olayı kesin yaparım...

bahadir_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yakıtı biraz fazla yaktığını duymuştum, öncelikle lpgli olanlara bakmanızı öneririm.

hdereli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sınıfı içinde fiyatı en uygunu ve diğerlerine ağır basacak bir araçtır. piyasası biraz nazlıdır ve satarken hemen alıcı bulamayabilirsiniz , ancak konfor yönünden 20-23000 TL lik araçlardan hiçbir farkı yoktur.. ancak 2000 model ve üzeri yerli versiyonlarına bakmakta fayda var bence...SX boş model, ELX dolu modeldir.

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başta 2.0 HLX modelleri kronik sorunları olan araçtır, 1.6 16v modelleri ise yine çok farklı değiller, belirli bir yıldan önceki serileri ithaldir ve diğerlerine göre bariz belirgin bi şekilde kalite farklılığı gösterir, alıcağın aracı ciddi bir usta yada servise göstermeden iyice incelemeden alma, bazı aksamları ithal parçalardan oluşur, yerli üretimi olmayan parçaları var yani ve bu parçaları aşırı pahalıdır. Bunların haricinde performansı tatmin edici araçlardır, kullanımları güzeldir, benzinde kullanımı aşırı yüksek yakıtı var, lpg şart yani. :) Birde eğer alırsan aldığın aracın triger kayışına çok dikkat et, her 2 motoruda sente atlatmaya yatkın bir motordur, özellikle 5 silindirli 2.0 lar.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o değilde bu araba c segmenti mi d segmenti mi ? tipide fena değil ama lpg'de kaç lt yaktığını iyi öğrenmem lazım. bana motoru temiz olsun ağır kazası olmaması dışında çokta takacağım bir durumu yok. 10 yaşını devirmiş arabada boyaya takmak saçmalık olur diye düşünüyorum...