Manuel Sport!!!!

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumdan birisine aitti bu araba. pert olmuştu. sağdan kazalı ;)

"ARACIN ANAHTARINDA ÇİP MEVCUTTUR" :kop:

benim arabanında farlarında ampul var. geceyi gündüze çeviriyor :kop:

melih çatalkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı biliyorum fakat sahibi iddia ediyor arabada hasar yok şasisi orjinal diye bir kaç foto gönderdim fakat inanmadı fotodaki araç değil diyor ne diyim allah akıl fikir versin....!!

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ankarada satamadılar artık çevre illerde deniyorlar şanslarını :) ben yakından incelemiştim kapı bandının birinde sport diğerindede cd yazıyordu :) sanırım sağ kapıyı çıkma aldılar cd kapısı :)
birde ön arka tampon altlarındaki siyah plastikler yok. araç il değiştikçe rakam artıyor sanırım. ankarada en son 16 bine verecekti vatandaş.

melih çatalkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) Abi en azından 16 bine vericek bana pazarlık bile yapmadı:):) Aynı zamanda iddialı konuşmasına şaşırdım ben zaten , çünkü arabaya gerçekten çok güveniyor motoruna şasisine olsun. Bu arada anahtarında çip varmış arabanın....:):):)

Son düzenleme:

aycan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2500 motor diyor .inşallah bu zamanda alıcısı çıkar.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
:) Abi en azından 16 bine vericek bana pazarlık bile yapmadı:):) Aynı zamanda iddialı konuşmasına şaşırdım ben zaten , çünkü arabaya gerçekten çok güveniyor motoruna şasisine olsun. Bu arada anahtarında çip varmış arabanın....:):):)

o vatandaşada aynı güvenle satmışlardır belki :) oda aynı yöntemi deneyip alacak vatandaş arıyordur.
sağ ön kapıda hala cd yazıyormu :)

melih çatalkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o vatandaşada aynı güvenle satmışlardır belki :) oda aynı yöntemi deneyip alacak vatandaş arıyordur.
sağ ön kapıda hala cd yazıyormu :)

Belkide o güvenle almıştır çünkü ankaradayken sağ kapıdaki bantlar duruyodu şimdi orjinal diye çıkmalarla değiştirmiş. şu anda hiç bir yazı yok solda sport duruyorda sağda hiçbir şey yok sahibi her şeyi sökmeye başlamış eklerden başlamış kapıdaki cd yazısına kadar:) hiç bir tane ek kalmamış? :):):):):):)

Son düzenleme: