Manuel Lastık basınç Kontrolü

leothecash

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Manuel Lastık basınç Kontrolü

kredi cekildi, araci takasladim, ok yaydan cikti hocam :) belki sonradan taktiririm servise diye kendimi avutmaktan baska care yok. Belki afl yi unutup tpms li sport a kayma gibi bir opsiyonum olabilir pazartesiye kadar.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Hocam öncelikle hayırlı olsun. Şimdiden kazasız, belasız kullanın. Seçiminiz çok güzel ama bir lastik sensörü için Cosmo verip Sport almazdım açıkçası. (AFL için) Ama bayi bu durumda size sport+stil+AFL'yi cosmo parasına verecekse ona kaydırabilirsiniz :)

CLIORS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Lastik basinc sensorunu bu kadar abartmayin. Tamam araclarini duzenli kontrol etmeyenler icin iyi olabilir. Fakat zamanla sensorler hiz yaparken isinmadan dolayi isik yakar hassasiyetini kaybeder pirt zirt uyari isigi alirsiniz. Megane rs aldigimda ilk isim o sensorleri iptal etmek oldu. Ayrica sensorlu lastikleri olanlar rot balansda on arka lastik degisimi yaptiklarinda yeniden kodlatmayi unutmasinlar yoksa done done ararlar hangi sensor nerde diye. Konunun ozu bende de 1.6 cdti 136 cosmo var ve sensorleri yok iyi ki de yok :)

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Lastik basınç sensörü yok diye sport almazdım ben.bir zamanlar usb girişi olmayan sport donanımlı araçlar geliyordu.Serviste sonradan taksınlar aracınıza bence bunu isteyin

leothecash

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Opelin laneti bu, makyajlı hb edition ım da yanlışlıkla olsa gerek  ;D watt's arka suspansiyon vardı, opel yeni aldığım cosmo araçta onun acısını cıkardı. ֜retim bandında standardı olmayan bir firma  :mad:

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

leothecash link' Alıntı:
Opelin laneti bu, makyajlı hb edition ım da yanlışlıkla olsa gerek  ;D watt's arka suspansiyon vardı, opel yeni aldığım cosmo araçta onun acısını cıkardı. ֜retim bandında standardı olmayan bir firma  :mad:

Makyajlı 2013 Model Edition aracımda yok malesef Watts. :(

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Watts benimkinde var ve son derece işe yaradığını düşünüyorum.

syabasan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

lastik basınç sensörü still paketle geliyor olabilir mi?

leothecash

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Artık editionlarda standart. Stil paketle ilgili degil.  Gecen hafta 1.6 cdti cosmo aldım bu özellik yoktu yukarida belirttigim gibi. Bayi ye almadan once sorsum bayi "alırsan böyle almazsan gule gule" dedi. Fazla bekleyemeyecegim icin aldim.