Manifold temizliği ????

hsnmsn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mrb arkadaşlar herkese ii forumlar..
Bu manifold temizliğinin herhangi bir zararı,dezavantajı varmı acaba ? Arastırdıgım kadarıyla zararının olmamasıyla bırlıkte faydasının oldugu.. Pekı bu parcanın sokulup tekrar yerıne takılmasının falan bır zararı varmıdır acaba ?Yada daha sonra bır sıkıntı yaratırmı ?

sefkati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mrb arkadaşlar herkese ii forumlar..
Bu manifold temizliğinin herhangi bir zararı,dezavantajı varmı acaba ? Arastırdıgım kadarıyla zararının olmamasıyla bırlıkte faydasının oldugu.. Pekı bu parcanın sokulup tekrar yerıne takılmasının falan bır zararı varmıdır acaba ?Yada daha sonra bır sıkıntı yaratırmı ?
selamlar eksoz veya emme manifoldu temizlemenin hiç bir faydası yok diye biliyorum daha önce gaz kelebeğini temizlettim onun faydası var ama temizletirken monifold temizletmeyi ustaya sorduğumda bana hiç bir faydasının olmadığını söyledi zararı varmı onu bilmiyorum bence söktürüp boşuna masraf yapma.

ahmi_63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim arabanın motorunun ağustos ayında sıfırladık hiç bir performans artışı yoktu ertesi gün arabadan bir çeşit zırıltı gelmeye başladı götürdük işte sanayiye adamlar usta hemen manifoltu sökün dedi içindeki bir vidası gevşemiş sonra güzelce temizleyip sıfır gibi yaptılar ondan sonra arabada rahat bi 10-15 hp artış oldu. rampalarda felan araba şahlanıyor resmen birde devirlenmesi çok ii oldu

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim arabanın motorunun ağustos ayında sıfırladık hiç bir performans artışı yoktu ertesi gün arabadan bir çeşit zırıltı gelmeye başladı götürdük işte sanayiye adamlar usta hemen manifoltu sökün dedi içindeki bir vidası gevşemiş sonra güzelce temizleyip sıfır gibi yaptılar ondan sonra arabada rahat bi 10-15 hp artış oldu. rampalarda felan araba şahlanıyor resmen birde devirlenmesi çok ii oldu

10-15 hp artış iyimiş.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
özellikle dizellerde kurumdan dolayı neredeyse tıkanma noktasına geliyor en azından benimki öyleydi faydası var abiki 15 beygir olmasada 1 vites farkediyor