Makyajlı Yeni Astra (kendi çekimim)

opeeeeel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazı arkadasların dediği gibi arka stoplar led li degil arka sinyallerde siyah değil yine beyaz ya da türkiye de boyle satıyorlar

goruntu501ol7.jpg

goruntu498bp9.jpg

goruntu502re2.jpg

goruntu499wd9.jpg

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
belki bizim astra G ler gibi ayrı bi donanım paketi vardır Njoy gibi o pakette arka farlar karartılmıştır ama jantlar da kolpa geldi eski jantlar daha iyiydi bunlar 14` gibi duruyo

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
'Türkiye türkiye' diye açıklama yapan GM'ye saygılarımı sunarım,keşke yetkili biri olsaydı da el şakası yapabilseydik.Makyajı fazla kaçırmıssınız yahu?Araba bu kadar mı değişir?Bir araba bu kadar değişebilir mi?Gerçekten yapılan titiz çalışmaların bir sonucu bu.Yapılan sayısız değişiklikle aracı adeta baştan yaratan ve ülkemize bu aracı gönderen tüm yetkililere adeta sellektör yakıyorum.Bu kadar geç gelmesinin demekki bir sebebi varmış,demekki araç üzerinde uğraşmışlar epeyce.Görüldüğü üzere bu değişik araç herkesi tatmin edecek fizyonimiye sahip.Jantlar hakkında bi şey söylemeye gerek yok.Çünkü hayatımda gördüğüm en güzel jantlar.Sanırım Opel GM,aldığı pasta dilimini artık DOĞUŞ Otomotiv'le(volkswagen türkiye) paylaşmak istiyor.Aslında paylaşmaya gerek de yok,bu yenilenen astra zaten diğer arkadaşlarına da pasta ikram edibilecek,hatta 'gel biraz da sen ye golf kardeş,sen de gel focus'cum,aaa 307? Abi gelsene lütfen' diyebilecek bir mütevaziliğe sahip.Makyajlı astranın arka krom çıtasının sağ tarafına 'yuhh' ibaresi belirtilmişti sanırım ama bu araçta yok galiba.Cosmo donanımında vardır sanıyorum.

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Jantları bende begenmedim. biraz dandik duruyor. Ufak değişiklerle makyajsızlarıda bunun gibi yapmak mümkündür sanırım. 05 ler 07 kasa gibi olur.

aquin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bumudur yani makyajlı astra