Makyajlı Astra J'de Problemler

xMaganda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Makyajlı Astra J'de Problemler

Gök link' Alıntı:
zevk meselesi... içinize hangisi sindiyse onu almanızda fayda var... ille dizel derseniz golf derim... astra altın olsa 1.3 le kimseye alın demem çünkü:)
aynen katılıyorum ama dizel almicaksan astra ya da golf pek de fark etmez. benim makyajlı kasa astram var 1.4 turbo 1000 küsür km de ve şu an için hiç bir sorun yaşamadım. ne ses ne bişey var ama ilerde nolur bilemem. bence hangisini alırsanız alın pişman olmazsınız. ama astra görsel olarak bence çok daha iyi.

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sanırım sizin gönlünüz Golf'ten yana. Bu gibi durumlarda insan önce kendini psikolojik olarak olaya hazırlar. istemedıgı markanın olumsuz, istedıgı markanın olumlu yönlerini görür ve önce kendini ikna eder.

Benim düşünceme göre Yeni golf aslında eski golf : )  Kasa neredeyse aynı. Astra kesinlikle ve kesinlikle daha yakışıklı, daha çarpıcı bi araç.

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hep söylemişimdir Golf hala yarattığı efsanenin arkasına saklanıyor? Yukarıdaki yorumların hepsine katılıyorum. Ben tercihimi astra dan yana kullanırdım. Özellikle yeni makyajlı kasada panjur çok agresif durmuş havalı olan arabaya daha bir hava katmış,

S

Sercan.Sari

Bilgi Girilmemiş

Bende Astra almadan bazı seçeneklerim vardı İnsignia mı Jetta mı diye ikisinide inceledim İnsignia Jettadan 2 gömlek üstün bi araç, maddi sıkıntıdan dolayı vazgeçmek zorunda kaldım çünki donanım istiyordum.Astra mı Golf mü diye bakarken gene ikisini inceledim bana Astra daha cazip geldi ve makyajlı Astra aldım. Vw tamamen kendi kendini şişiren bi firma bence hiçbi arabasını Opelle kıyaslayamayız. Kasa dizayn olarak Astra ile Golf'u kıyaslamak Astraya haksızlık olur. Kronik sorunlara gelince makyajla düzelmişmidir bilmiyorum ama 1400 km ye geldim bende şimdilik bi sıkıntı yok.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.5 aydır makyajlı astra sport kullanıyorum, çok begendınız golf'u iyice inceledım yorumlarınıza kesınlıkle katılmıyorum astranın yanında hem dış hem de iç dizayn olarak oldukça basıt kalıyor ve ıstedıklerı parayı kesınlıkle hak eden bır araç değil motoru daha iyi tabı ama c4,kıa bunlarda 1.6 motor kullanıyorlar o zaman bunlara da astradan daha mı iyi diyeceğiz? 1.3 motor oldukça tatmınkar bır motor ; bu defalarca soylendı hız arıyorsanız benzınlı turbo motorlara bakıcaksınız.
  Araçlarınızı fazla mı kurcalıyorsunuz arkadaslar anlamıyorum neymıs bu makyajlı kasada kı sorunlar? 1.5 aydır hıc bır sorunla karsılasmadım Allaha şükür. Anahtarı takıcaksın keyfıne bakacaksın bu kadar kurcalamanın ufak defek seylerın uzerıne gıtmenın bır anlamı yok sakınan göze de çöp batar unutmayalım!!
  Benım aracta mesala 2 ya da 3. vitesden 1'e gecerken bazen takılma oluyor zor gecıyor ya da 2den 3E atarken kemıklı gecıyor ama emınım kı bu sızlerınde araclarında vardır bu yuzden fazla onemsemıyorum

@ftertezzek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
1.5 aydır makyajlı astra sport kullanıyorum, çok begendınız golf'u iyice inceledım yorumlarınıza kesınlıkle katılmıyorum astranın yanında hem dış hem de iç dizayn olarak oldukça basıt kalıyor ve ıstedıklerı parayı kesınlıkle hak eden bır araç değil

Kesinlikle katılıyorum size dashboard crafter volt ile ayı hala.  iç malzeme kaliteli evet ama hiç mi görsellik olmaz araçta.

eraytly

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
1.5 aydır makyajlı astra sport kullanıyorum, çok begendınız golf'u iyice inceledım yorumlarınıza kesınlıkle katılmıyorum astranın yanında hem dış hem de iç dizayn olarak oldukça basıt kalıyor ve ıstedıklerı parayı kesınlıkle hak eden bır araç değil motoru daha iyi tabı ama c4,kıa bunlarda 1.6 motor kullanıyorlar o zaman bunlara da astradan daha mı iyi diyeceğiz? 1.3 motor oldukça tatmınkar bır motor ; bu defalarca soylendı hız arıyorsanız benzınlı turbo motorlara bakıcaksınız.
  Araçlarınızı fazla mı kurcalıyorsunuz arkadaslar anlamıyorum neymıs bu makyajlı kasada kı sorunlar? 1.5 aydır hıc bır sorunla karsılasmadım Allaha şükür. Anahtarı takıcaksın keyfıne bakacaksın bu kadar kurcalamanın ufak defek seylerın uzerıne gıtmenın bır anlamı yok sakınan göze de çöp batar unutmayalım!!
045thumbsup

ToLGa1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dogus oto sagolsun :) vw ımajını bıtırıo
, astra makjajlı kasa fena olmamıs bence alınır ;)

xMaganda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
  Benım aracta mesala 2 ya da 3. vitesden 1'e gecerken bazen takılma oluyor zor gecıyor ya da 2den 3E atarken kemıklı gecıyor ama emınım kı bu sızlerınde araclarında vardır bu yuzden fazla onemsemıyorum
045thumbsup
bende makyajlı sport sahibiyim, vitesin zor geçme problemini bende ilk başlarda yaşadım doğru, ama aslında alışmakla alakalı alışınca vites atmak daha zevkli geliyor kemikli yapı sayesinde.  özellikle ilk 3 vites  evil_Daemon

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eğer içinize Golf sindiyse Golf ü alın; sırf tavsiye üzerine daha kalitesiz bulduğunuz bir araç almak olmaz..

Yakın arkadaşıma Golf 6 var, Golf 7 yi de inceledim eskisine göre daha şık ve albenili hale gelmiş ancak arka kapı kaplamalarına vs bakılırsa malzeme kalitesinde bazı noktalarda geri gidilmiş, neticede iyi bir araç ancak o zamanlar tasrım ve sürüş dinamiği bana heyecan vermediğinden Astra almıştım gerçekten de çok memnunum, zaten arkadaşıma da Astra da büyük dizel olmadığı için Golf dizel almıştık, aracından gayet memnun ancak servislerden çok şikayetçi; pahacı ve çok can sıkıcı bir umursamazlık/ukalalık sergiliyorlar.