Makyajlı Astra J'de Problemler

cuskas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese selam,
Bir kaç ay öncesinde yeni araba alma girişimlerim olmuştu ama kısmet bugünlere kadar kaldı. Artık 1-2 haftaya kadar karar vermem lazım. Bugün Golf VII'yi bayide inceledim, bildiğimiz golf tasarımda çok büyük farklar yok yine kaliteli bir duruşu var (malzeme işçilik v.b.), daha sonra Opel'e geçtim ve Astra'yı inceledim tekrar. Ancak açıkçası Golf'ten sonra  kalitesiz geldi. ֖zellikle konsoldaki tuşların ve vites mandalının çıkardığı ses, torpido kapağının kapanırken çıkardığı his falan sanki ucuz plastik oyuncaklar gibiydi. Aslında Golf 6 ve makyajsız Astra'yı daha önce aynı gün incelemiştim o zamanlar böyle bir fark yoktu iki araç arasında. Golf ile Astra aynı kalite hissini vermişti. Bu fark makyajdan sonra mı oldu? Bir diğer sorumda meşhur araç içi sesler kaliper v.b. problemler makyajdan sonra ne durumda? Düne kadar aklımda Astra varken, tam da karar vermeye yaklaşmışken, her ne kadar daha pahalı da olsa aklım golfe kaymak üzere..

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Makyajlı Astra J'de Problemler

bende bugun bayide golfü inceledim ama banda ekranı o piyona black uygulaması inanılmaz basit geldi... 9000 kmde bi golf aldım sadece 1 ay dayanabildim asla golf almam.... 1.6 tdı dsg güzel bir ikili ama yinede almam.ç.

cuskas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet ekran eski kasada daha güzeldi ama piano black bence hoş olmuş.

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

zevk meselesi... içinize hangisi sindiyse onu almanızda fayda var... ille dizel derseniz golf derim... astra altın olsa 1.3 le kimseye alın demem çünkü:)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gök link' Alıntı:
bende bugun bayide golfü inceledim ama banda ekranı o piyona black uygulaması inanılmaz basit geldi... 9000 kmde bi golf aldım sadece 1 ay dayanabildim asla golf almam.... 1.6 tdı dsg güzel bir ikili ama yinede almam.ç.
Bmw alirsan golf sarmaz tabii gokhan ?

cuskas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Peki kronik ses sorunları makyajlı kasada devam ediyor mu?

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kardeş bende makyajlı cosmo var 2aydır kullanıyorum 1.3 motor gayet başarılı kim ne derse desin.bende ne kaliper nede rüzgar sesi var.golf dediğin arabada her donanım için para vermek hiç mantıklı değil.uzun yolda yaptım kesınlıkle benı uzmedi.şuan diyorumki iyi ki astra almışım şuan yine araba alacak olsam yine astra alırdım saygılar

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astra ile arada milyarlar var bence golfler o paraları haketmıyor . dış şekli itibariyle astra j çok daha yakışıklı . sizin düşünceleriniz önemli mutlu olucağınız seçimi siz daha iyi bilirsiniz şimdiden hayırlı olsun .

FAB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1 aydir makyajli astra edtion dizel kullaniyorum ve cok memnunum. Cok basarili bir arac. Belkide astra g den terfi ettigimden boyle hissediyorumdur fakat almadan once golf, megane ve astra arasinda gidip geldim bende iscilik olarak megane i direk eledim.

Golf ve astra kaldi geriye. Donanim ve fiyat soz konusu olunca astra tek kaldi. Bence golf e o para verilmez. Ayrica sanki bulunmaz hint kumasi saticilarda bir afra tafra ve ellerinde arac yok. Ben astrayi kesinlikle oneririm fakat golf alinirsa da eyvallah derim sonucta bu segmentte ilk 2 bence asrta ve golf.