Makinam 6

dj_korsancı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş genede saol resimler yükleme sayfanda ögle cikmakta zaten hepsi acildigi taktirde resimler küçük fotolara dönüşmektedir siz isterseniz buyuk boy oluşmaktadir bence siz pc yi degiştirin cok yavaşş oo yüzdendirr haa bu arada arbalarda detay farkini sen gör yorum laa bizim gibi sitede toplayan varsa vya arçla bögle ugraşan kutlarim onuu emege saygii bence sana dicegim bu olurr

emre16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
iyi uğraş var araçlarınızda. ama bu astranın jantları çok kapamış arabayı daha güzel bi jant düşünülebilirdi.

dj_korsancı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araca bbs cant lastik takilicak

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş genede saol resimler yükleme sayfanda ögle cikmakta zaten hepsi acildigi taktirde resimler küçük fotolara dönüşmektedir siz isterseniz buyuk boy oluşmaktadir bence siz pc yi degiştirin cok yavaşş oo yüzdendirr haa bu arada arbalarda detay farkini sen gör yorum laa bizim gibi sitede toplayan varsa vya arçla bögle ugraşan kutlarim onuu emege saygii bence sana dicegim bu olurr

Saol verdiğin bilgiler için :D Arabalara, toplamaya, emeğe diyeceğim yok, benim derdim fotografların ve boyutlarıyla alakalı. Madem anlaşılmadı biraz daha açık yazayım. Ben cep telefonumla gözüm kapalı çeksem çok daha kaliteli ve net fotograflar çıkar ortaya. Ayrıca madem yaptığı işi göstermek istiyorsun araçlara özeniyorsun fotograf kalitesine de özenseydin biraz, biz de "helal olsun süper" şeklinde yorumlar yazsaydık. Bu kalitede fotoların yüksek çözünürlükte olmasının hiç bir anlamı yok. Büyüyünce daha kötü görünüyor...

Bu arada bu araç doluya yakalanmış herhalde, geçmiş olsun çok kötü bir durum. Başıma gelmesinden en çok korktuğum şeylerden biri. Allah korusun herkesi...

dj_korsancı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş dogru söglüyosun ama fortmatlamada sikinti oluyoo foto yüklerken cevirme yaptigim yerden olsa gerek en kisa zamanda güncellicem zaten arc ciksinda bii ewer doluya tutuldu ben hayatim boyunca görmedigim büyüklükte yanii cevizden bile cok büyük yagan bi doluydu bu yapcak bşey yok allahin taktiri doga bu neyle karşilaşicagimiz blli olmuyoo ama artik eseri bile kalmadi en kisa zamanda detiklerin uygulanicakk saygilar...............

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş dogru söglüyosun ama fortmatlamada sikinti oluyoo foto yüklerken cevirme yaptigim yerden olsa gerek en kisa zamanda güncellicem zaten arc ciksinda bii ewer doluya tutuldu ben hayatim boyunca görmedigim büyüklükte yanii cevizden bile cok büyük yagan bi doluydu bu yapcak bşey yok allahin taktiri doga bu neyle karşilaşicagimiz blli olmuyoo ama artik eseri bile kalmadi en kisa zamanda detiklerin uygulanicakk saygilar...............

Saol dikkate aldığın için. Keşke herkes eleştiriyi böyle anlayışla karşılasa. Sonuçta eleştiri karşıdakinin iyiliği için yapılır ama farklı anlaşılıyor çoğu zaman... Kolay gelsin..

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
fotolar sonradan küçülüyor ama fotonun tamamını yükleyene kadar kocaman gözüküyor, dolayısıyla yüklemesi de uzun sürüyor..

şimdi emek var helal olsun felan ama
emek var, emek var
bence bunlar biraz boş emek olmuş, çünkü yakıştıramadım araca.
Audi niyetine siyah panjur yada STI gibi sarı jantlar felan.
her aracın bir karakteri var, mesela BMW'nin Borbet'leri gibi, o yüzden bence yakışmamış.

dj_korsancı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kişisel zevk apça araç bitsin sonrasında yorumlarını bekliyorum biz orginal üzerine abartısız modifiye yapıyoruzz saygılar....

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
abartı demiyorum ki.
araca yakışan parça var, yakışmayan parça var :)

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

16 mbit bağlantıyla bile 1 dakika ya yakın sürüyor bence sen fotoları ufalt yükle