mail..

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana da geldi sildim attım sahi ya n90 sa :D

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
banda geLdi ancak fake güvenli olarak zararlı kodlar içeriyordur büyük ihtimalle maili açtıkdan sorna değilde siteye tıkladığınızda muhakka yönlendirme linki vardır içerisinde size ya keylogger yada trojan bulaşması büyük olasılık inanmayın öyle konulara hatta ben bildiğim halde www.bedava250kontür.com böyle bi site vardı ona girdim arkadaşlarımın ve benim numaralarımı felan girdim kontrü konusunda başımız yandı zorbela iptal ettirdik sakın sakın inanıpda girmeyelim girsek dahi cep tel vb. özel kişisel bilgilerinizi net üzerinden vermeyin arkadaşlar Allah muhafaza dolandırılırsınız sonra inandırıcı çok site var ve bi okadar inanan var size tavsiye reklamlara kanıpda girmiyin kişisel bilgilerinizi girmeyin kendini akıllı sanan çok wepmaster var zararlı kodları sitenin database ni htlm kodlarıyla gömüyorlar..dikkatli olmanız dileğiyle...saygılar...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ustam ya çıkarsa.

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sakın.. ama sakın.. malınızı, paranızı, sinirlerinizi seviyorsanız sakın bu tip şeylere itibar etmeyin. Kimse size durduk yerde bir şey hediye etmez.

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sakın.. ama sakın.. malınızı, paranızı, sinirlerinizi seviyorsanız sakın bu tip şeylere itibar etmeyin. Kimse size durduk yerde bir şey hediye etmez.

doğru karşılığında senden ne aldı ki ne versin.ama ya şeytan dürter de tıklarsan,bence tıkla:D (sakın yapma)